#2016-01-13 23:26:43 

Fortelina

Użytkownik

Hej. Chciałabym zaplanować podróż dla mojej rodzinki – mąż i syn - w góry, prawdopodobnie w Bieszczady. Chciałabym, żeby przypominało to podróż z dawnych czasów, czyli z kupujemy rozkładane mapy turystyczne, zaznaczaniem trasy, planujemy przejazdy pociągiem i kawałek pokonujemy rowerami. Myślę, że dla syna to będzie atrakcja, a my z mężem będziemy mieli taką podróż w czasie, bo kiedy jeszcze byliśmy młodzi i szaleni, zdarzało nam się kilka razy w roku podróżować tak na kilka dni :) Mieliście teraz jakieś doświadczenia z takimi wyjazdami? Czy wszędzie z GPSem? ;)
#2016-01-14 00:27:21 

Arkadiusz38

Użytkownik

My robimy sobie wycieczki rowerowe, czasem z mapą, a czasem z GPSem. Faktycznie fajna sprawa, człowiek tak się odrywa od rzeczywistości w której wszędzie się wygodnie wozimy autami, wszystko możemy sprawdzić w internecie...
#2016-01-14 03:17:35 

DisfigurE

Użytkownik

Ja też planuję taką wycieczkę dla mojej dziewczyny. Pojedziemy pociągiem do mojej cioci, tam bierzemy rowery i ruszamy w teren. Będziemy kila dni jeździli po Beskidach. Nocleg w domkach, na namiot może namówię ją później :P
#2016-01-14 04:29:32 

Utopijna

Użytkownik

Super pomysł. Przeczytałam ten post i sama zaczęłam się nad takim wyjazdem zastanawiać. Znalazłam fajną stronę o tematyce podróżniczej, jest tam fajna księgarnia w której dostępne są materiały dla dzieci na podróż. Nazywa się Triptelnik, zobacz sobie, może dla syna kupisz jakąś ksiażkę, żeby rozbudzić w nim dodatkową ciekawość. Ja tak właśnie zamierzam zrobić :)
#2016-01-14 05:41:08 

Fortelina

Użytkownik

Już dostał ode mnie ilustrowany album o Bieszczadach i jest bardzo pozytywnie nastawiony :) Nie wszystko mu zdradzam, żeby to była trochę tajemnica, co będziemy robic i gdzie jechać.
#2016-01-14 08:34:14 

DisfigurE

Użytkownik

Tajemnice są fajne, ale trzeba wiedzieć, czy ta druga osoba jest na to przygotowana :P Ja mam dylematy, na jaką trasę mogę sobie pozwolic z dziewczyną, znam taką z super widokami ale jednak podjazdy na rowerze są dosyć trudne...
#2016-01-14 08:46:24 

Utopijna

Użytkownik

Z mężem coraz bardziej przekonujemy się do takiego pomysłu. Wygląda na to, że najbliższe wakacje będą pod znakiem podróżowania "jak kiedyś" :)
#2016-01-14 11:02:22 

Fortelina

Użytkownik

Cieszę się, że was zainspirowałam :) Teraz coraz bardziej popularne są podróże które sami sobie organizujemy, ale tu jest jeszcze jeden krok do przedu, żeby ograniczyć sprzęty elektroniczne i cieszyć się z natury ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015