#2016-01-22 03:56:19 

OlaSablok

Użytkownik

Sporo podróżuję, szczególnie w celach słuzbowych. Często moje podróże liczą po kilka godzin dziennie. Mimo tak intensywnego życia i ogromnego zmęczenia nie mogę powiedzieć, aby mój sen był idealny. Męczę się niemal każdego dnia z zasypianiem. Trwa to zwykle kilka godzin, zanim zasnę. Kiedy wracam do domu i mam urlop, wszystko wraca do normy. Jak to wygląda z waszymi podróżami.
#2016-01-22 04:50:02 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Jeśli prowadzisz taki tryb życia to pewnie jesteś handlowcem, w jakieś dużej korporacji. Ciągle tylko staranie o poprawienie wyników sprzedażowych, a gdzie odpoczynek i zdrowy tryb życia. Miałem to samo, ale w końcu moje ciało powiedziało dosyć. Dzisiaj sypiam już dobrze i wiem, że dobry i zdrowy sen to podstawa to utrzymania całego ciała w dobrej kondycji. Dobrze przemyśl swoje zachowania.
#2016-01-22 06:13:07 

crucified_barbara

Użytkownik

Już nie straszcie tak. Jakby nie chciała to by nie pracował w ten sposób. Problemy ze snem są dość powszechne i zdarzają się także ludziom, którzy rzadko wybierają się w podróże. Zarówno starsi, jak i młodsi cierpią na brak snu objawy nie zawsze są takie same. Ważne jednak, żeby zrozumieć, że to poważne schorzenie i trzeba podjąć odpowiednią terapię.
#2016-01-22 06:57:35 

Thepneumonia

Użytkownik

Jeśli już jesteśmy przy problemie bezsenności, to ja miewałam takie problemy kilka lat temu. Cierpiała na brak snu w ciąży, ale to jest specyficzny stan i problem minął, kiedy urodziałam dziecko. Wiem, że są specjalne kliniki, które pomagają takim osobom.
#2016-01-22 08:23:05 

J4C3K

Użytkownik

Masz rację są kliniki i są specjaliści, którzy szybko diagnozują tego rodzaju schorzenia. Nie tylko jeśli masz problem z zasypaniem po długich podróżach, ale generalnie we wszystkich przypadkach pacjentów, którzy mają problemy z zasypaniem. Sporo informacji znajduje się na stronie http://www.bezsennosc.pl/problemy-ze-snem-przyczyny/.Warto tam zajrzeć i poczytać trochę o sposobach radzenia sobie z bezsennością.
#2016-01-22 08:48:40 

Arkadiusz38

Użytkownik

Ciekawa strona i wiele przydatnych informacji, a co najważniejsze można dotrzeć do specjalistów, którzy są gotowi pomóc człowiekowi w potrzebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015