#2016-01-24 21:10:44 

Arkadiusz38

Użytkownik

Czołem wszystkim. Ostatnio straciłem pracę i szukam pomysłu, co mógłbym robić, żeby utrzymać rodzinę, bo przecież z zasiłku się nie da wyżyć. Od zawsze byłem bardzo dociekliwy i jak Sherlock Holmes zawsze rozwiązywałem skomplikowane sprawy. Postanowiłem założyć rodzinną firmę detektywistyczną. Teraz muszę zakupić profesjonalny sprzęt, ale gdzie zakupić najlepszy sprzęt do do detektywistycznego biura? Pomóżcie, proszę!
#2016-01-24 21:35:56 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Gratuluję stary, no sporo roboty przed Tobą! Niestety nie mogę Ci pomóc, gdyż nie mam pojęcia, gdzie się kupuje taki sprzęt, ale na pewno są tacy, którzy pomogą. Powodzenia!
#2016-01-25 00:10:38 

crucified_barbara

Użytkownik

Ja coś słyszałam o profesjonalnym sklepie detektywistycznym, to sklep Mój Szpieg z Wrocławia. Można tam nabyć doskonałej jakości akcesoria detektywistyczne zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Najlepiej będzie, jak sam zapoznasz się z ofertą tego sklepu i zdecydujesz, co musisz zakupić.
#2016-01-25 00:30:05 

Fortelina

Użytkownik

Ja uważam, że na pewno będziesz musiał zakupić pewną ilość nowoczesnych wykrywaczy podsłuchu, które są nieodzowne przy wychwytywaniu sygnałów radiowych, telefonów komórkowych czy kamer bezprzewodowych. Obecnie takie urządzenia są produkowane z doskonałych materiałów i mają bardzo małe rozmiary, dzięki czemu można je łatwo ukryć.

#2016-01-25 03:26:06 

J4C3K

Użytkownik

Muszę przyznać, że miałeś fajny pomysł z tą firmą, zazdroszczę Ci, ale ja to nie mam cierpliwości i głowy do takich spraw, powodzenia stary.
#2016-01-25 05:25:56 

JakMak

Użytkownik

Fajnie tak śledzić podejrzanych i nie tylko. Na pewno musisz zakupić też urządzenia, które są nieodzowne do namierzania pojazdów. W takim specjalistycznym sklepie z pewnością jest ich spory wybór, trzeba tylko zdecydować się na taki, który szybko i sprawnie zlokalizuje interesujący nas pojazd.
#2016-01-25 05:45:23 

Ryczaca

Użytkownik

Co jest fajnego w śledzeniu ludzi, przecież nikt nie chciałby być śledzony przez detektywa, w końcu to nic przyjemnego. Ja nie zazdroszczę ludziom, którzy są śledzeni, namierzani bądź sprawdzani, gdzie w danej chwili są i co robią. Ale nigdy nie wiadomo, czy człowiek sam nie będzie kiedyś potrzebował skorzystać z usług detektywa.
#2016-01-25 07:08:37 

Elizea

Użytkownik

To nie film szpiedowski, to ciężki kawałek chleba, a sprzęt trzeba ciągle kupować nowy, bo trzeba nadążać za nowinkami technmologicznymi, dobrze ze są sklepy z takim sprzętem z dostawą do domu.
#2016-01-25 08:00:39 

Arkadiusz38

Użytkownik

Ja tam uważam, że praca detektywa to praca jak każda inna, dlatego dziękuję wszystkim za rady, na pewno skorzystam. Do usłyszenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015