#2016-02-10 05:03:39 

Ryczaca

Użytkownik

Bardzo lubię odwiedzać wszelkiego rodzaju kwiaciarnie. Można powiedzieć, że to takie moje hobby. Jeśli jadę do innego miasta, to pierwsze swoje kroki, oczywiście jeśli mi czas na to pozwala kieruję do jakieś kwiaciarni, żeby ocenić jak to wygląda poza stolicą. Po prostu kocham żywe kwiat i nie mogłabym bez nich żyć. Czy są jeszcze jakieś osoby, które także kochają wszelkiego rodzaju kolorowe kwiaty?
#2016-02-10 05:18:50 

Elizea

Użytkownik

Pewnie, że są. Ja też kocham kwiaty i kupuję je przy każdej okazji, która się nadarzy. A że mam dość sporą rodzinę, to jest to bardzo często. Przy zakupie jednego bukietu w prezencie dla kogoś, zawsze dobieram sobie coś dla mnie. Kwiaty mnie uspokajają, ale nie mam czasu, tak jak ty, biegać po kwiaciarniach. Ja je zamawiam przez telefon. Kwiaty doręcza zawsze kwiaciarnia wysyłkowa Warszawa ma ich dość sporo, ale ja mam jedną ulubioną.
#2016-02-10 05:42:16 

crucified_barbara

Użytkownik

Mamy to szczęście, że dobrych kwiaciarni w Warszawie nie brakuje. Dzięki temu możemy chodzić, oglądać i kupować. Ja oprócz sklepów z kwiatami odwiedzam często giełdy kwiatowe, bo tam przyjeżdżają kwiaty bezpośrednio od hodowcy. Już parę razy spotkałam odmiany, których w kwiaciarniach nie można znaleźć. Kupiłam nawet cebulki takich kwiatów, żeby spróbować je posadzić u siebie w ogrodzie, ale muszę poczekać do wiosny.
#2016-02-10 05:55:35 

DisfigurE

Użytkownik

Jak tak kochacie kwiaty to polecam kupić sobie małą szklarnię i tam prowadzić hodowlę kwiatów. Moja żona tak zrobiła i ma ciekawe i co najważniejsze niedrogie w utrzymaniu hobby.
#2016-02-10 08:38:55 

OlaSablok

Użytkownik

Ja oprócz tego, że bardzo lubię oglądać i wąchać kwiaty, bardzo lubię także oglądać kompozycje, które są z nich stworzone. Ostatnio trafiłam nawet na wieniec pogrzebowy, który był zrobiony przez artystę. Robienie bukietów, zwłaszcza tych ślubnych to już prawdziwa sztuka i należy mieć niezwykły talent, żeby sobie z tym poradzić.
#2016-02-10 09:14:35 

J4C3K

Użytkownik

A ja z kolei dla odmiany kwiaty bardzo lubię dawać w prezencie. Nie ma dla mnie innych podarunków. Zawsze daje kwiaty niezależnie od okazji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015