#2016-02-19 06:41:28 

Orzechowiak

Użytkownik

Witam. Robiłem ostatnio aktualizacje warsztatu jak to mawia moja żona i nawet nie zauwazylem ze czesc narzedzi nadaje sie tylko na smietnik. Potrzebna mi miedzy innymi wysokiej jakości przyłbica spawalnicza i wkretarka. Myślę też o szlifierce bo w moijej posuł się włącznik i uruchamia się na „krótko” ;). Jaki sklep możecie mi polecić? Zależy mi na niskiej cenie ale chcialbym tez zeby narzedzia byly wysokiej jakosci.
#2016-02-19 07:01:21 

IwonaGosia

Użytkownik

Zapomniałes że bezpieczeństwo jest najważniejsze? Ze szlifierką nie ma żartów, możesz sobie zrobic taka krzywde ze nawet sobie nie wyobrazasz. Moj szwagier stracił tak dwa palce, chyba nie chcialbys byc na jego miejscu?
#2016-02-19 07:49:39 

Orzechowiak

Użytkownik

Ale dostałem burę :D. Nawet mama tak mnie nie zbeształa o szlifierkę. Będąc szczerym czuję się z nią bezpieczny. Wiem ze rutyna gubi ale to można powiedzieć w każdej dziedzinie życia. Obecnie najbardziej przydałaby mi się wkretarka bo mam coś pilnego do zrobienia a z moim starym złomem sobie nie poradze. Ktoś coś?
#2016-02-19 10:08:15 

Bimberek

Użytkownik

Witam Panie kolego. Kupowałem synowi wkretarke w metalzbycie- http://sklep.metalzbyt.com.pl/204-wkretarki. Nie zgłaszał prostestów ani skarg a wiem ze ostatnio budował szopkę więc mogę z czystym sercem polecić. Reszte narzedzi tez bez problemu tu pan dostanie i z tego co sobie patrzylem to w fajnych cenach. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-02-19 11:01:01 

Orzechowiak

Użytkownik

Dzięki Panie kolego. Rzeczywiście dobre ceny, aż załuję że wcześniej tu nie zajrzałem. Pozdrawiam :)
#2016-02-19 12:45:53 

IwonaGosia

Użytkownik

Nie zapomnij o szlifierce ;).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015