#2016-03-23 10:30:58 

Ryczaca

Użytkownik

Hej, jestem na etapie wyboru pierwszego konta bankowego dla siebie i nie bardzo wiem czym się kierować. Nie chcę mieć w tym samym banku co rodzice a nie orientuje sie w ofertach i trudno mi podjac decyzje. Mozecie cos doradzic? Gdzie Wy macie konta i jak oceniacie swoje banki?
#2016-03-23 11:44:38 

Arkadiusz38

Użytkownik

Myślę że na forum w internecie nikt nie przyzna Ci się w jakim banku trzyma pieniadze :). Oczywiscie nie z braku checi pomocy ale z ostroznosci. W kazdym razie polecam skorzystanie porównywarki, albo rankingu kont jak na przykład tutaj: http://www.darmowekontabankowe24.pl/. Masz tam wszystkie najwazniejsze informacje zebrane w jednym miejscu i zestawione ze sobą.
#2016-03-23 14:37:43 

Elizea

Użytkownik

Bardzo dobra strona, ja również cały czas ją śledzę bo pokazują aktualne promocje z ktorych warto korzystać, jak na przykład zwiększone oprocentowanie. Jeśli zaś chodzi o konta osobiste porównanie najważniejszych parametrów za pomocą tabeli to chyba najlepsze rozwiazanie. Wszystko widać jak na tacy a do tego bardzo szybko można otworzyć konto przez bezpośredni link. Bardzo fajna sprawa i wszystko za darmo.
#2016-03-23 16:22:39 

GregorMaster

Użytkownik

Przypadkiem zajrzałem do tego tematu ale mi też przydałoby się otwarcie nowego konta dla dzieci, żeby zbierać tam dla nich pieniadze na przyszlosc. Widze ze mozna otworzyc konto za zero z prawdziwego zdarzenia i nie placic absolutnie nic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015