#2016-03-30 05:20:33 

JakMak

Użytkownik

Po raz pierwszy robię dla mojego szefa wycenę związaną z montażem urządzeń przemysłowych. Mam w nich ująć potencjalne remonty i wymiany. Nie wiem jednak, jak do tego podejść. Mam więc pytanie, czy pracując z armaturą przemysłową, muszę się liczyć z częstymi remontami?
#2016-03-30 08:05:47 

Vertez

Użytkownik

Wszystko zależy od intensywności użytkowania. Myślę, że jeżeli cała armatura przemysłowa będzie nowa, to bez problemu możesz przyjąć, że takie remonty i wymiany nie będą potrzebne. Co jakiś czas potrzebna jest konserwacja, ale to zwykła procedura.
#2016-03-30 09:08:19 

Elizea

Użytkownik

Przy takich konserwacjach stosuje się różne uszczelnienia, czy sznury uszczelniające. Ale takie koszty możesz wyliczyć radząc się specjalisty, który będzie to zakładał. Koniecznie trzeba znać parametry całej instalacji, aby móc oszacować ewentualne wydatki z tym związane.
#2016-03-30 09:27:40 

Orzechowiak

Użytkownik

Wykonując takie zlecenia można się nieźle dokształcić. Bardzo lubię nowe wyzwania, które akurat przede mną stawia szef. Nie miałem okazji co prawda wykonywać podobnych wyliczeń, ale i tak już wiele razy musiałem się radzić innych osób, jak wykonywać poszczególne zadania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015