#2016-04-05 03:04:31 

J4C3K

Użytkownik

Czeka mnie dość poważna sprawa jeśli chodzi o zęby czy wsadzenie implantów. Chciałbym, żeby to była inwestycja na lata i żeby te nowe zęby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Oczywiście, chciałbym też jak najbardziej ograniczyć koszty. Czy znacie jakiegoś eksperta dentystę od implantów? Dobrze by było, żeby miał gabinet gdzieś niedaleko Poznania
#2016-04-05 05:37:24 

stainless_steel_rat

Użytkownik

To trzeba rzeczywiście przemyśleć bo to nie jest tania sprawa... Sam się nad tym zastanawiam, więc chętnie skorzystam z rad
#2016-04-05 08:00:05 

IwonaGosia

Użytkownik

Ja miałam szczęście- znajomy polecił mi gabinet w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wehdź sobie na stronę http://bajkodent.pl/implanty/ i tam możesz sobie poczytać więcej o tym gabinecie. Mnie przekonało głównie to, że mają naprawdę dobre materiały i wiedzą jak dopasować te implenty do pacjenta zębów. Zresztą cena też jest w porządku, porówbując do innych miejsc w mieście
#2016-04-05 10:15:34 

J4C3K

Użytkownik

Ja zawsze o tym Bajkodent to myślałem jako o najlepszym dentyście na Grunwaldzie w Poznaniu bo znajomi chodzą tam ze swoją małą córką i zawsze opowiadają, że ona po wizycie chce iść drugi raz od razu :) Jak są tacy dobzi też w implantach to polecam
#2016-04-05 12:00:43 

Ryczaca

Użytkownik

Myślę, ze jak się decydujesz na implanty do powinieneś przede wszystkim pomyśleć o polecanym i znanym stomatologu- w końcu implanty robią zazwyczaj technicy gdzieś indziej a chodzi o to jak będą ci one wstawione. Ja bym szukała dobrego dentysty na Twoim miejscu a nie konketnie że od implantów ma być specjalista
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015