#2016-04-07 01:25:20 

OlaSablok

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Otwock

Wiek: 29

Witam. Otwieram firmę i potrzebuję pomocy w wyborze naprawdę dobrego i solidnego księgowego. Zaznaczam, że chcę żeby robił dla mnie taki pełen pakiet związany z rachunkowością i finansami. Kogo byście polecili dla średniej wielkości firmy? Czy wiecie gdzie najchętniej się wybierają firmy z wielkopolski?
#2016-04-07 04:18:44 

GregorMaster

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wrocław

Wiek: 31

Ja bym chętnie ci polecił moich księgowych- to znaczy biuro które ja wybrałem dla swojej spółki hehe :) Znajdziesz ich na http://www.ksiegowoscsigma.pl/kpir-ryczalt-rolnicy/ksiazka-przychodow-i-rozchodow tu akurat w tym linku masz ich prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a uważam ze to chyba najważniejsze na start dla firmy. Bardzo się sprawdzają przy początkach firmy- pomagają w organizacji itp. Tu ci podsyłam jeszcze jednego linka http://www.ksiegowoscsigma.pl/o-firmie możesz przeczytać o nich bardziej szczegółowo, o uprawnieniach itd.
#2016-04-07 07:13:49 

J4C3K

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Frombork

Wiek: 37

Ja słyszałem ze to jedno z najlepszych poznańskich biur rachunkowych dla firm transportowych to ta Sigma. Wiem o czym mowię, bo transport to moja dziedzina i współpracuje z wieloma firmami i ich księgowymi. Gdy przyszło co do czego to w sumie od nich ludzie mi potrafili rzetelnie odpowiedziec na każde pytanie, wystawić odpowiednie faktury itp. Także mogę polecic z perspektywy strony biznesowej
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015