#2016-04-14 05:52:58 

Arkadiusz38

Użytkownik

Witam serdecznie. Zwracam się z pytaniem o sprawdzoną klinikę prywatną w Poznaniu. Chodzi o zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego, najlepiej metodą laparoskopową, bo słyszałem, że tak jest najbezpieczniej i najskuteczniej. Czy ktokolwiek zna dobre miejsce, w którym można z takiej usługi skorzystać? Jeśli ktoś chce się podzielić informacją, czy sam był zadowolony z usunięcia wyrostka, to też będę wdzięczny. Sprawa bardzo pilna!!!
#2016-04-14 07:28:11 

IwonaGosia

Użytkownik

Nie w poznaniu, ale miałam laparoskopowo usuwany wyrostek. To fakt, że to lepsze niż tradycyjna metoda. W szpitalu jesteś o wiele krócej i proces gojenia jest szybszy. Do tego pozostaje o wiele mniejsza blizna. Skoro jest taka opcja, to warto skorzystać.
#2016-04-14 08:11:26 

Arkadiusz38

Użytkownik

Skoro pani jest dobrze zorientowana, to może mi też pani przy okazji powiedzieć, czy we wczesnym stadium zapalenia wyrostka?
#2016-04-14 08:55:57 

IwonaGosia

Użytkownik

No ja miałam zabieg we wczesnym stadium. Nawet wydaje mi się, że tylko wtedy można z czegoś takiego skorzystać.
#2016-04-14 09:56:22 

OlaSablok

Użytkownik

Znam jedną dobrą klinikę w Poznaniu. Ja korzystałam akurat z tej części ich działalności: http://www.proctogin.pl/pl/porady/nietrzymanie-moczu-i-stolca-leczenie/ , ale jak możesz sobie poczytać na reszcie strony to robią też taki zabieg, jak ty potrzebujesz. Byłam bardzo zadowolona z obsługi i podejścia do pacjenta. Jest na Górczynie, dobry dojazd z centrum.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015