#2016-04-27 22:29:07 

J4C3K

Użytkownik

Witam. Wczoraj cos dziwnego mi sie stalo w samochodzie. Cos z tylu krachnęło a potem zaczelo trzec. To sie tak jakos nasila przy skrecaniu , aż sie ma wrażenie ze samochod sie zaraz rozwali na pol. Nigdy mi sie cos takiego nie zdarzyło jeszcze i zastanawiam sie co to może być.. Myślicie, że można jeździc dalej? Chyba tak co?
#2016-04-28 00:55:59 

stainless_steel_rat

Użytkownik

no nie, temu pewnie oś poszla z tyłu a sie zastanawia czy można dalej jeździc... pwenie, jeśli chcesz zeby wszystko ci sie pokrzywialo, koła, wahacze zeby były do wyrzucenia to jedź dalej. ludzie to nie maja wyobraxni w ogole, przeciez to jest zagrozenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczesników ruchu. jeździc takim starym klamotem i narażać innych, no poprostu zero odpowiedzialnośći, zero !!
#2016-04-28 03:24:29 

Vertez

Użytkownik

Niestety muszę się zgodzić z kolegą wyżej. Prawdopodobnia poszła oś. Taka szansa jest zwłaszcza jeśli to jest Peugeot, Renaut albo Citroen. Wiem co mówie bo tylnia belka w Peugeocie 106 jak jeszcze miałem to auto mi się zepsuła i musiałem naprawiac. Dowiedzialem sie, że w tych modelach to się często dzieje. Myśle że po prostu francuskie auta nie są przystosowane do warunków panujących na polskich drogach i potem takie rzeczy się dzieją. Ale najważniejsze że można to naprawić.
#2016-04-28 06:17:34 

GregorMaster

Użytkownik

A naprawiał ktoś z Was to jeszcze/ ? i ile za to płacił? mi poszła tylna oś skrętna w Peugeocie Partnerze i bujałem się od mechanika do mechanika, nikt nie chciał sie za to wziac az w końcu się dowiedziałem ze sa tacy Goscie ktorych warsztat sie nazywa Tylna Belka i robią to bez problemu, wręcz to lubią! xD
#2016-04-28 09:03:25 

masterOForb

Użytkownik

Tak niestey to co dla niektórych mechaników jest problemem dla innych jest jak bułka z masłem. Życze wzystkim żeby trafiali na tych drugich. A najgorzej jak mechanik udaje że umie coś naprawic a potem wycodzi kiha.
#2016-04-28 09:32:06 

Utopijna

Użytkownik

Dobre chłopaki pracują w tej tylnej belce, jeden zwłaszcza to jest złota rączka :) za pół darmo mi naprawił tę tylnią coś tam w moim peżociku pięknym białym którym śmigam po polskich dróżkach :PPP
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015