#2016-05-20 07:13:38 

Arkadiusz38

Użytkownik

Cześć! Generalnie to ostatnimi czasy myślę o sprzedawaniu sprowadzanego z Chin sprzętu w polskim internecie. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłem i chcę od razu zacząć legalnie i z pełną parą. Stąd pytanie do internautów – jak założyliście sklep internetowy? Samodzielnie, przez jakiś portal specjalny? No i od czego w ogóle zaczęliście?
#2016-05-20 08:30:53 

monikazurawinska

Użytkownik

Witam. Ja już od kilku lat prowadzę swój internetowy. Zaczęłam od sprzedawania ręcznie robionej biżuterii przez allegro, a potem jak się pojawił trochę większy popyt, to stwierdziłam, że czas to zrobić na poważnie. No i na początku było mega ciężko, ostrzegam. Szczególnie, że wtedy miałam tylko 18 lat i nie miałam pojęcia o biznesie. Ze stroną pomógł mi chłopak, ale wtedy był dopiero na pierwszym roku informatyki, więc efekt nie był jakiś super. Ogólnie, klienci zaczęli się dopiero pojawiać, kiedy strona została po raz któryś zmieniona i dopracowana. Polecam od samego początku postawić na jak najbardziej profesjonalną i ładną witrynę.
#2016-05-20 09:48:26 

Vertez

Użytkownik

Też założyłem własny sklep online, ale skorzystałem już na samym początku z usług firmy robiącej takie sklepy. Konkretnie z tej strony http://www.aptusshop.pl/ – zrobili mi całe oprogramowanie i grafikę, a z tym na pewno jest problem na początku u każdego. Teraz nadal współpracuję z nimi, bo robią mi wszystkie modyfikacje jak trzeba,
#2016-05-20 11:57:15 

masterOForb

Użytkownik

Pamiętaj, że cokolwiek chcesz zacząć, to nie ważne, jakie masz oprogramowanie i ogólnie stronę, bo przede wszystkim potrzebny jest pomysł. Jeśli chcesz sprzedawać coś, czego nie da się łatwiej i taniej kupić gdzieś indziej, to na pewno się uda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015