#2016-05-25 04:01:38 

Arkadiusz38

Użytkownik

Cześć Wam. Dostałem hmm, nietypowy prezent od dziewczyny :P Otóż dostałem alkomat elektrochemiczny xD no cóż.. podobno to dlatego, że lubię sobie piwkować i żeby mi nigdy nie przyszło do głowy, żeby jeździć pod wpływem. Co myślicie o takim prezencie? Mnie zaskoczył :P
#2016-05-25 06:52:05 

masterOForb

Użytkownik

no i fajnie, że CI takie coś kupiła ;) Jeśli chodzi o alkomat elektrochemiczny opinie o nim są bardzo dobre ;) Nie dość, że jest bardzo miarodajny to jeszcze ma długi czas działania. A co do prezentu, samego w sobie hm.. ja bym się ucieszył z takiego czegoś, a nie kolejnych pierdółek, co mi kupuje dziewczyna.
#2016-05-25 08:07:58 

JakMak

Użytkownik

dobra dziewczyna xD ale może nie przesadzaj tak z tym piciem, bo wiesz, kobiety są przewrotne, dała Ci alkomat, ale to tak naprawdę test, żebyś nie pił itp.. ja już je bardzo dobrze znam :P
#2016-05-25 09:23:26 

OlaSablok

Użytkownik

Nie ma w tym raczej żadnego ukrytego podtekstu. Dziewczyna się po prostu martwi, nie chcę żebyś sobie krzywdę zrobił i nie jeździł pod wpływem alkoholu. Ogólnie to miło z jej strony. Ja bym pewnie zrobiła chłopakowi dziką awanturę, jakbym wiedziała, że dużo pije i istnieje nawet cień szansy, że wsiądzie pijany za kółko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015