#2016-06-03 00:20:44 

Arkadiusz38

Użytkownik

Cześć. Wiem, że sezon na buty zimowe trekkingowe już się skończył, ale wybieram się za granice, gdzie właśnie leży śnieg, po którym będę maszerował i teraz takie buty są mi potrzebne, a ze znalezienie mam dość duży problem. Wiecie może, gdzie można takie buty kupić teraz, zwłaszcza że zaczyna się sezon letni i wszędzie tylko takie buty teraz są? Będę wdzięczny za wszelkie informacje, które mi dacie i postaram się jakoś odwięczyć. :D

#2016-06-03 01:22:44 

J4C3K

Użytkownik

No tak, rzeczywiście teraz może być trochę ciężko z takimi butami. A próbowałeś w jakichś sklepach podóżniczych, turystycznych? W takich zazwyczaj przez cały rok można takie obuwie znaleźć, bo wiedzą, czego klienci potrzebują.
#2016-06-03 03:36:43 

Arkadiusz38

Użytkownik

A wiesz, że nie? Cały czas nastawiałem się na buty męskie sklep online nawet próbowałem znaleźć, ale jakoś mi to nie wychodziło, chyba jakiegoś pecha mam. Kiedyś miałem link do takiego świetnego sklepu, ale gdzieś go chyba zgubiłem.

#2016-06-03 06:07:11 

DisfigurE

Użytkownik

No to coś chyba kiepsko się starasz. Ja bym Ci polecił sklep Wojtowicz Awangarda Shoes, tam znajdziesz dość duży wybór obuwia, nawet tego zimowego, którego teraz szukasz. Polecam sprawdzić, na pewno znajdziesz. ;) Ja tam kupowałem różne buty grubo po sezonach, więc co do oferty możesz być pewny.
#2016-06-03 08:33:01 

J4C3K

Użytkownik

No jasne! Jak mogłem zapomnieć o tym sklepie. Gdybym wcześniej sobie przypomniał, to też bym Ci go polecił :D Szybko, zmykaj na ich stronę, to zobaczysz, że więcej szukać nie będziesz musiał. :D
#2016-06-03 08:53:47 

Arkadiusz38

Użytkownik

Od razu tak trzeba było. Już widzę swoje ukochane buty <3 Mam tylko nadzieję, że szybko do mnie dotrą. Jest idealny model, jest mój rozmiar, widzę, że nawet dostawa może być darmowa. Bardzo dziękuję za link, kolego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015