#2016-06-16 01:24:42 

J4C3K

Użytkownik

Witam. Mam taką nietypową sprawę i nie wiem czy w ogóle ją da się w jakikolwiek sposób załatawić. Otóż interesuje mnie wózek. Ale nie byle jaki wózek tylko wózek widłowy. I tak myślę i myślę i się zastanawiam skąd tu taki wózek mogę wziąć na śląsku. Wiadomo, że nie kupię, bo to tylko na jeden raz tego potrzebuję dosłownie na kilka dni. I tu właśnie liczę na waszą pomoc i kreatywność i mam nadzieję, że jakoś mi z tym pomożecie. Skąd ja mam taki wózek widłowy wytrzasnąć, co?
#2016-06-16 02:59:43 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Cześć. Trochę mi się śmiesznie zrobiło, bo sam miałem z tym problem jakiś czas temu, ale okazało się, że jest rozwiązanie i to nawet całkiem dobre. :D Otóż okazuje się, że istnieje coś takiego jak wypożyczalnie wózków widłowych w Częstochowie i całkiem sporo osób z tego korzysta. Wiadomo, że nikt nie kupi wózka, jak potrzebuje tylko coś tam przetransportować jednorazowo, a tak to sobie skorzysta, wynajmie, zapłaci i po sprawie. :)
#2016-06-16 03:18:06 

J4C3K

Użytkownik

Super, że coś takiego jest nie maiłem o tym pojęcia. Życie mi normalnie ratujesz :D A coś więcej mi o tym możesz powiedzieć? Bo ja to kompletnie zielony jestem. Gdzie tego mogę szukać, ile to kosztuje? Jakie ogólnie są zasady i regulaminy?
#2016-06-16 05:50:03 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Wiesz co… Wszystkiego się dowiesz, jak wejdziesz na stronę internetową firmy Halplast, bo to właśnie oni się zajmują takimi usługami. Tam też znajdziesz cenniki, regulaminy i inne informacje, które Ci będą potrzebne , jak już rzeczywiście się zdecydujesz ;)
#2016-06-16 06:22:00 

J4C3K

Użytkownik

A tę stronkę też mógłbyś mi podać? Bo mi jakoś szukanei nie wychodzi, albo szukać po prostu nie umiem. :P
#2016-06-16 07:35:31 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Jasne, na szczęście mam gdzieś tu pod ręką. Wystarczy wejść na stronę wozkiczestochowa.pl i tam już będą te wszystkie informacje, których szukasz. Z nawigacją po stronie już raczej nie będziesz miał problemu, bo jest intuicyjna i przejrzysta, więc dasz radę. :D
#2016-06-16 08:33:55 

J4C3K

Użytkownik

Hahaha no tak z tym już na pewno dam sobie radę. :D Niemniej dzięki za informacje, z oferty na pewno będę korzystać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015