#2016-06-16 21:37:09 

IwonaGosia

Użytkownik

witam, zastanawiam się nad wyborem modelu roweru. Z jednej strony chciałabym mieć rower do jazdy po mieście, bo zadko mam okazje wyjechać za miasto, a z drugiej – jak już wyjadę to uwielbiam ciężkie ścieżki. Nie mogę sobie kupić dwóch jednośladów, bo nie mam na nie miejsca, ale zdecydować też się nie potrafie.
#2016-06-16 22:41:11 

J4C3K

Użytkownik

Zależy co lubisz, jaką jazdę preferujesz. Nikt Ci głowy nieurwie jeśli górskim rowerem będziesz poruszała się po mieście, ale to sama musisz wiedzieć – czy taka jazda będzie dla Ciebie wygodna.
#2016-06-17 01:23:30 

IwonaGosia

Użytkownik

Skoro lubię trudne trasy, to ni jestem kobietą, która na co dzień chodzi w zwiewnych sukienkach i ma probelm z poruszaniem się na rowerze. Co w takim razie polecasz?
#2016-06-17 01:35:34 

J4C3K

Użytkownik

Zobacz na modele http://supersportowy.pl/11_cube – osobiście posiadam ten typ i jestem mega zadowolony. Też wsiadam na niego kiedy potrzebuje dojechać gdzieś po gładkich drogach, ale to coon wyczynia w terenie to po prostu bajka. Aluminiowa rama, amortyzacja pnematyczna, hydrauliczne hamulce i szereg jeszcze inych komponentów powodują, że nawet w trudnych warunkach możesz się ścigać.
#2016-06-17 03:27:17 

monikazurawinska

Użytkownik

Moim zdaniem bardziej kobiecie są modele na których można siedzieć z wyprostowana sylwetką i wsiądziesz na nie w każdym ubraniu. Na miejskie ścieżki nadają się rowery Schwinn Poznań można pokonywać na tym rowere z gracją i w każdych warunkach. Polecam – znam nawet kilka dziewczyn które je posiadaja i są na prawdę spoko.
#2016-06-17 06:05:56 

IwonaGosia

Użytkownik

widziałam te rowery – mają swoje zalety na miejskie rejony, ale nie nadadzą się już do jazdy w terenie. A ja z kolei nie jeżdżę za weile po mieście – choć tu spędzam najwięcej czasu, ale pracę mammobilną i to mi mocno utrudnia wybór.
#2016-06-17 08:57:28 

monikazurawinska

Użytkownik

To już sama musisz zdecydować co ci najbardziej będzie cieszyć. Dla mnie rower w mieście to idealne rozwiązanie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015