#2016-06-27 04:57:43 

GregorMaster

Użytkownik

Od pewnego czasu prowadze internetowy sklep z akcesoriami wędkarskimi, głównie z odzieżą i szukam jakieś niedrogiej firmy kurierskiej. Wiadomo, że nie chce podpisywać drogiej umowy na setki przesyłek, bo dopiero startuje i zwyczajnie mnie na to nie stać. Zależy mi przedewszystkim na jak najniższej cenie za przesyłke.
#2016-06-27 06:22:27 

JakMak

Użytkownik

Jak interesują Cię tanie przesyłki to po prostu znajdź jakiegoś brokera, czyli pośrednika. Taki pośrednik ma umowy z wieloma kurierami, dzięki czemu wysyłka paczki jest znacznie tańsza niż bezpośrednio przez UPS czy innego dużego operatora. Jak zadeklarujesz się, że w miesiącu nadasz sto paczek albo więcej to też możesz liczyć na jakieś upusty na paczce. To bardzo wygodne rozwiązania, z którego korzysta wiele sklepów internetowych.
#2016-06-27 07:14:21 

GregorMaster

Użytkownik

A orientujesz się może, jaki jest najniższy koszt paczki o standardowych gabarytach ważącej ok. 1-3kg nadanej ze Szczecina? Oczywiście mówie o wysyłce paczki na terenie Polski, nie chodzi mi o przesyłki zagraniczne. Tak jak wspomniałem, chodzi mi o to, żeby znaleść jak najtańszą oferte kurierską. Wiadomo, klienci nie chcą przepłacać za dostawe zamówionego towaru.
#2016-06-27 08:04:58 

DisfigurE

Użytkownik

Raczej nie znajdziesz niczego tańszego niż 13-15zł. Cena może być niższa jak zadeklarujesz możliwość nadawania większej ilości przesyłek w miesiącu. Dokładnie tak jak sugerował kolega wyżej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015