#2016-07-05 06:38:03 

IwonaGosia

Użytkownik

Siemka dziewczyny. Mam pytanie, czy któraś z was się przebiera w jakieś sexy ciuszki? Zastanawiałam się nad tym, aby kupić sobie taką specjalną bieliznę, ale zupełnie nei wiem co i jak się nosi :D dajcie podpowiedzi bo się gubię.
#2016-07-05 06:51:56 

OlaSablok

Użytkownik

Hej. Wydaje mi się, że takim symbolem seksu w bieliźnie są specjalne gorseciki sznurowane z wycięciami na piersi. Wtedy ukaże twoje „piękno” i zamaskuje niedoskonałości w postaci smalcu na brzuszku ;D Gdybym kupowała coś erotycznego to chyba wybrałabym właśnie to. Ważne, też abyś poszukała seksownych kompletów bieliźnianych od producenta, żeby były jakościowe, bo te targowe podróbki, no nie oszukujmy się, ale jakością to nie grzeszą. To by było na tyle ode mnie, powodzenia
#2016-07-05 08:13:11 

monikazurawinska

Użytkownik

Witam. Co racja to racja, jakość pierwszym wyznacznikiem poszukiwań. Śmiało można wobec tego polecić ten sklep http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=237 . Są tam i gorseciki, i kompleciki, i majteczki, i haleczki i sukienki z ćwiekami, wszystko czego facet zapragnie by zobaczyć żonkę w innym wydaniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015