#2016-07-05 04:14:47 

Orzechowiak

Użytkownik

Witam. Mam poważny problem z naszymi bazami danych w firmie. Poszukujemy firmy z Warszawy lub okolic, które potrafiłyby tym zająć i pomóc nam zażegnać problem. Będę wdzięczny za namiary i pomoc w odnalezieniu takiej firmy! Z góry dziękuję i pozdrawiam!
#2016-07-05 04:27:08 

Bimberek

Użytkownik

Mega ważne jest nawiązanie współpracy z firmą której oś działania to dobra obsługa informatyczna firm Warszawa ma na szczęście sporo różnych firm dookoła i myślę, że uda Ci się coś odnaleźć ;)
#2016-07-05 07:16:14 

Vertez

Użytkownik

My też mieliśmy kłopot i też osią problemu była archiwizacja danych ale znaliśmy już wcześniej firmę, która się tym zna i jakoś się udało zażegnać kryzys ;) Ale Wam nie zazdroszczę.. bo to bardzo stresujące i czasochłonne by wszystko odzyskać.
#2016-07-05 09:50:40 

DisfigurE

Użytkownik

No dobra firma informatyczna to prawdziwy skarb. Nie dość, że potrafią pomóc w wielu podbramkowych sytuacjach to jeszcze zadbać o zasoby w firmie itp. ;) My na szczęście jesteśmy w bardzo długiej współpracy z jedną z lepszych firm tego typu w Polsce i według mnie to pozwoliło nam naprawdę spotęgować nasze efekty i wejść na nowe rynki, z pomocą nowych technologii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015