#2016-07-07 00:55:25 

GregorMaster

Użytkownik

Siema. Słuchajcie, mam taką sprawę. Chodzi o to, że mój komputer się psuje. To taki stary laptop, ale mnie się z nim bardzo dobrze pracuje. No mam do niego taki sentyment i nic nie zrobię. Na dodatek też nie za bardzo mam kasę na to, żeby teraz kupować nowego laptopa, a mam andzieję, że ten jeszcze trochę będzie mógł mi posłużyć i że jeszcze da się go naprawić. Znacie może jakąś dobrą firmę, która naprawia do komputer i potrafi je przywrócić do stanu używalności? Będę wdzięczny za wszelkie info.
#2016-07-07 02:55:50 

JakMak

Użytkownik

Ech, takich starych komputerów to już czasami nie ma co naprawiać, czasami warto sobie trochę kasy odłożyć i rzeczywiście kupić coś nowego, nawet tańszego niż tak biegać w tam i spowrotem z komputerem do naprawy co chwilę. No ja bym tutaj pomyślał czy to warto naprawiać. A sentyment? Do czego? Do kawałka plasitku? Z dysku wszystkie dane możesz sobie zgrać przecież.
#2016-07-07 03:46:44 

Vertez

Użytkownik

Jak ktoś chce, to warto naprawiać. A może to prezent? Albo jakaś pamiątka? Jak chcesz naprawić, bo możesz skorzystać z serwisu PC w firmie Bezpieczny Lapek. Oni tam mają sporo fachowców, którzy są w stanie doprowadzić nawet każdy komputer do stanu używalności. No, przynajmniej tak było w moim przypadku, jak jeszcze niedawno też miałem taki złom na stanie :P
#2016-07-07 05:07:30 

GregorMaster

Użytkownik

No skoro rzeczywiście są tacy dobrzy, to chyba z nich skorzystam, bo jesteś drugą osobą, która mówi, że to najlepsza naprawa komputerów w Warszawie i coś w tym chyba musi być, skoro tak mówicie. :D
#2016-07-07 07:31:05 

Vertez

Użytkownik

No musi, musi. Weź też pod uwagę to, że oni oferują również usługi informatyczne dla firm w Warszawie, więc nawet większy podmioty korzystają z ich usług, a oni raczej na pewno wymagają wysokiej jakości i niezawodności, także tutaj całkowicie możesz zaufać ;)
#2016-07-07 08:35:16 

GregorMaster

Użytkownik

No to w takim razie wydaje mi się, że masz tutaj rację i się zdecyduję na wizytę tam. Najwyżej jako oni mi powiedzą, że nic się nie da zrobić z moim komputerem to zacznę oszczędzać na jakiś nowy sprzęt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015