#2016-07-15 00:22:58 

masterOForb

Użytkownik

Czy jest jakiś specjalny sklep z ubraniami dla kobiet w ciąży? Zależy mi na czymś co moja dziewczyna mogłaby nosić nie tylko po domu ale też na spacery itd. Przejrzałem oferty kilku sklepów internetowych ale nie znalazłem tam niczego szczególnego. Może macie jakieś swoje dojścia? Bardzo proszę o pomoc bo chciałbym zrobić szybką niespodziankę :D
#2016-07-15 03:18:52 

Fortelina

Użytkownik

Chyba z miesiąc temu miałam podobny problem ale znajoma poleciła mi sklep z modną odzieżą ciążową Moromu. Jest to chyba jedyne takie miejsce w którym dostaniesz śliczne sukienki, spodnie, w ogóle wszystko dla kobiety w ciąży. Ale co najważniejsze to kroje są tak przemyslanezeby kobieta czulasie atrakcyjnie i lekko. Polecam kazdemu bo naprawdę warto sprawić sobie przynajmniej kilka takich sukienek.
#2016-07-15 06:17:35 

Utopijna

Użytkownik

Znam ten sklep i nie mogę powiedzieć złego słowa bo mają bardzo ciekawy asortyment, bardzo oryginalny. Ceny paradoksalnie należą do jednych z najniższych na rynku wiec nie ma sie co zastanawiać, pzdr
#2016-07-15 08:39:51 

masterOForb

Użytkownik

Bardzo dziekuje za zaangażowanie i pomoc. Jako facet miałbym olbrzymie trudności z wyborem czegoś ciekawego dlatego tym bardziej cieszesie ze sie odezwałyście. Zamówiłem aż 5 sukienek chyba ze 3 pary spodni, pare koszulek, czy to nie będzie za dużo?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015