#2016-07-25 03:42:28 

J4C3K

Użytkownik

Witam. Mam problem. Chodzi o to, że mieszkam w dość starym domu i tutaj ogólnie jest taki problem, że nie wszystko jest dobrze zaizolowane i ogólnie są czasami masakryczne straty ciepła. Chciałbym to jakoś naprawić. I przy okazji kupić nowy zbiornik do ciepłej wody, bo stary też jakoś tak niebardzo chce utrzymać ciepło przez dłuższy czas. Wiecie może, gdzie mogę kupić taki zasobnik? Żeby był duzy, żeb cała rodzina mogła się wykąpać, a nie że ostatnia osoba już się myje w lodowatej wodzie? Tak miałem do tej pry niestety i to zazwyczaj ja byłem tym ostatnim i zbyt przyjemne to nie było niestety.
#2016-07-25 05:59:43 

GregorMaster

Użytkownik

Sprawdź sobie sklep dostępny na e-mikas.com.pl tak mi się coś wydaje, że całkiem niedawno widziałem tam bardzo dorby zasobnik ciepłej wody i się zastanawiałem czy sam nie kupić i nie wymienić swojego bo mam podobny problem. Ale jeszcze trochę muszę poczekać, żeby podreperować budżet i dopiero wtedy zacząć działać. Bo teraz to rady nie dam niestety.
#2016-07-25 08:14:36 

masterOForb

Użytkownik

O, ktoś tu wywołał mój ulubiony sklep. Sam tam niedawno kupowałem gazomierz i cena mnie naprawdę zaskoczyła i teraz już wiem, że naprawdę warto tam robić zakupy wszelkie, jeśli chodzi o urządzenia i akcesoria do łazienki i ogólnie takie związane z utrzymaniem ciepła i w ogóle. Także polecam każdemu, kto szuka takich tanich i dobrych rozwiązań.
#2016-07-25 10:54:23 

J4C3K

Użytkownik

Widze, że mają nawet zlewy z jedną komorą i bardzo mnie to cieszy bo moja żona taki chce teraz kupić. To przy okazji jak będę kupował ten zbiornik na wodę, to też zlewozmywak kupię za jednym razem, a co mi tam :D A sklep rzeczywiście fajny, bardzo mnie cieszy, że mi go poleciiście tutaj
#2016-07-25 11:45:41 

GregorMaster

Użytkownik

No widzisz, warto ludzi popytać czasami co sądzą i dostać świetną ofertę od nich niż błądzić samemu. Dlatego zawsze mówię, że warto się dowiadywać. Przynajmniej można coś ciekawego znaleźć i ogarnąć i jeszcze zaoszczędzić na tym.
#2016-07-25 12:34:35 

J4C3K

Użytkownik

Tak, święta racja. Zawsze już będę zasięgać opinii przed jakimkolwiek zakupem. No nic, to teraz mi pozostało składać zamówienie i się cieszyć z nowych rzeczy :D I ciepłej wody dla mnie <3
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015