#2016-07-29 02:33:55 

OlaSablok

Użytkownik

Mam pytanie do mam maluchów, które zaczęły jeździć ze swoimi dziećmi w spacerówce. Kiedy zaczynałyście takie wyjazdy. Czy po pół roku można już wsadzić malucha do takiego wózka, czy może jest jeszcze za wcześnie. Mamą jestem p raz pierwszy, dlatego wolę sie poradzić bardzije doświadczonych koleżanek.
#2016-07-29 02:43:49 

monikazurawinska

Użytkownik

Sama to wyczujesz, a i Twoje dziecko da Ci znać, że już czas na zmianę wózka. Jak to zauważysz, to proste. Jeśli maluch już aczyna siadać, to jego ciekawoć objawia się między innymi tym, że próbuje dojrzeć wszystko co jest w jego zasięgu. W spacerówce będzie miał ku temu najlepszą okaję.
#2016-07-29 05:21:12 

OlaSablok

Użytkownik

No moja córka już zaczyna siedzieć i faktycznie wszytko ją interesuje. Ciekawe co będie jak zacznie chodzić :))))
#2016-07-29 06:46:18 

monikazurawinska

Użytkownik

Na pewno będziesz miała dużo więcej roboty, wtedy dzieci dopiero zaczynają rozrabiać. A wracając do wózków to spacerówkę musisz dopasować zarówno do dziecka, jak i do siebie. Warto wybrać taką, która posiada odpowiednie zabezpieczenia i taką, która zapewni Ci komfort prowadzenia.
#2016-07-29 09:03:21 

IwonaGosia

Użytkownik

Na pewno tak musisz zrobić. Fajną ofertę na wózki spacerowe znalazłam tutaj http://dzieciecewyprawki.pl/29-wozki-spacerowe, muszę przyznać, że na rynku jest mnóstwo propozycji wózkowych. Rynek niedługo będzie taki duży jak w przypadku samochodów.
#2016-07-29 10:14:21 

JakMak

Użytkownik

No co, maluchy też lubią sobie dobrze pojeździć, tak jak dorośli panowie...
#2016-07-29 12:20:46 

Elizea

Użytkownik

Miałam ostatnio okazję przetestwować kilka modeli wózków. Znajome mają akurat dzieci w wieku spacerowym i pozwoliły mi trochę z dziećmi pojeździć. Z tej grupy na pewno najlepsza była spacerówka z firmy Bebetto. Właśnie tej firmy miałam głęboki wózek. Jeśli ktos robi dobry towar w przypadku pierwotnych wózków, to i dalej bedzie wyglądało podobnie.
#2016-07-29 14:05:14 

Arkadiusz38

Użytkownik

To dobra firma. Zauważyłem ostatnio na ulicy, że bardzo dużo pań przemierza ulice właśnie z modelami tej firmy. Kiedy żona wybierała wózek dla syna, to wybrała także tego producenta. Pamiętam, że wtedy bardzo się zdziwiłem, że wózki mogą być tak kolorowe :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015