#2015-05-25 09:04:56 

OlaSablok

Użytkownik

Hej ; > Mój małżonek ostatnio wciąż przyswaja trunki. Chyba muszę odszukać jakiś renomowany ośrodek, który z pewnością podejmie się skutecznego leczenia alkoholika. A być może wy mi też zaproponujecie jak powinnam pomóc najbliższej mi osobie? Błagam o wasze odpowiedzi.
#2015-05-25 11:27:39 

J4C3K

Użytkownik

Ostatnio spostrzegłem w necie artykuł tj.: jak leczyć alkoholizm, który bardzo mnie zaciekawił. Mój ojciec miał kłopoty z alkoholem, zatem odrobinę interesuję się tematem. Muszę napisać, że ja niedużo piję alkoholu, ponieważ lękam się tego ciężkiego uzależnienia. Aktualnie mam własną rodzinę, dlatego pragnę dać dobry przykład dzieciakom.
#2015-05-25 12:16:23 

Arkadiusz38

Użytkownik

Na pewno powinno się skierować osobę chorą na przymusowe leczenie alkoholowe. Ja byłem swego czasu na terapii w znanym ośrodku AlkoholTerapia.pl - http://terapiaalkohol.pl/przymusowe-leczenie-alkoholizmu.html gdzie otrzymałem wielkie wsparcie. Aktualnie proponuję ten ośrodek moim znajomym, którzy też mają takie trudności. Leczenie było piekielnie uciążliwe, lecz dzięki wsparciu dziewczyny udało się. W ośrodku zapoznałem ludzi, którzy również mają podobne problemy. Obecnie stale się widzimy. Uważam, że należy pojąć terapię, bo wówczas jest się bez nałogu.
#2015-05-25 14:06:22 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Ja kiedyś byłem na efektywnym przymusowym leczeniu alkoholowym, które przyniosło wielkie korzyści. Obecnie czuję się znakomicie i wcale nie mam problemów z alkoholem. W końcu zacząłem nowe życie. Sądzę, że partnerkę też znajdę, gdyż pragnę złożyć rodzinę. Być może będę miał dużo dzieci.
#2015-05-25 15:53:15 

masterOForb

Użytkownik

Znakomitym sposobem, by wyjść z nałogu są znane ośrodki leczenia alkoholizmu. Niewątpliwie warto odszukać profesjonalny ośrodek w Internecie. Ja przypuszczalnie skieruję na psychoterapię moją kumpelę, dlatego że obecnie za wiele trunkuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015