#2016-08-10 02:58:34 

Arkadiusz38

Użytkownik

Mój brat ostatnio miał nieprzyjemną sytuację, w której był uczestnikiem stłuczki. NIetety, ale facet, który w niego wjechał, odniósł spore obrażenia (mój brat jechał sporym suvem, a gość to jakimś maleństwem). Był tak przerażony, że nie widział w co ręce włożyć. Powiedzmy, że chcę uniknąć podobnego stanu. Macie więc jakieś wskazówki, może filmiki alb książki, w których piszą, jak się zachować w takich sytuacjach?
#2016-08-10 05:04:31 

GregorMaster

Użytkownik

:D Ty tak na serio?
#2016-08-10 06:33:07 

Arkadiusz38

Użytkownik

no, a co? Nie każdy chyba się zna na pierwszej pomocy i jakoś tę widzę przydałoby się pozyskać, nie?
#2016-08-10 09:23:04 

GregorMaster

Użytkownik

Stary, ale tego się nie uczysz z filmików, czy książek. To tak, jakbyś się miał nauczyć strzelać z broni oglądając film sensacyjny. Książka ewentualnie coś więcej Ci powie, ale nic nie zastąpi ćwiczeń. Jeśli chcesz się nauczyć pierwszej pomocy kurs powinieneś sobie jakiś znaleźć, a nie za filmikami rozglądać! Teraz jest mnóstwo firm, które oferują naprawdę profesjonalne szkolenia, razem z ćwiczeniami, fantomami itd. Półśrodki nic Ci nie pomogą, jak staniesz przed wyzwaniem wykonywania resuscytacji przez nawet 10 minut, bo padniesz jak betka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015