#2016-08-12 08:44:59 

masterOForb

Użytkownik

Witam. Szukam hotelu wielofunkcyjnego. Chodzi o taki, w którym można i się zatrzymać, zorganizować jakąś imprezę, skorzystać ze spa itp. czy ktoś zna takie miejsce? Możecie coś polecić? Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje! Samemu coś komszarnie trudno znaleźć..
#2016-08-12 10:11:37 

GregorMaster

Użytkownik

Ja akurat w tego typu hotelu miałem swoje wesele. Pełnię oferty można zobaczyć tutaj: http://www.hoteldebowagora.pl/slub-i-wesele ;) naprawdę super miejsce i doskonale przygotowane do licznych imprez. Można ponadto skorzystać z ich zabiegów medical spa, które też są bardzo dobrej jakości. Akurat miałem wielkie szczęście, że trafiłem do nich, bo naprawdę to miejsce jest niesamowite ;)
#2016-08-12 10:28:24 

Vertez

Użytkownik

Ja korzystam głównie z niedrogiego noclegu w Płocku, ale ten hotel naprawdę jest również świetnie wyposażony i oferuje bardzo liczne korzyści dla swoich klientów. Jeśli ktoś by szukał sali konferencyjnej w Mazowieckim, to też bez problemu może się do nich zgłosić. Zresztą jestem przekonany, że to właśnie o taki wielofunkcyjny hotel Ci chodziło. Zresztą jak chcesz, to po prostu do nich napisz ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015