#2016-08-16 09:15:28 

Ryczaca

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Toruń

Wiek: 28

Cześć. Niedawno kupiłam nowe drzwi wejściowe do mieszkania i okazało się, że są one bez dolnej uszczelki. Podobno na dolnej części drzwi nie zakłada się jednak klasycznych uszczelek gumowych tylko jakieś uszczelki z włosiem. Czy taka uszczelka jest niezbędna, czy można się bez niej obejść?
#2016-08-16 10:20:30 

GregorMaster

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wrocław

Wiek: 31

Jeśli nie masz progu i między podłogą a drzwiami jest duża szczelina to uszczelka szczotkowa jest jak najbardziej wskazana. Teraz w sprzedazy znajdziesz wiele produktów tego typu, na ogół są to uszczelki samoprzylepne, także z ich montażem też nie ma najmniejszego problemu. Poza tym uszczelki szczotkowe są bardzo trwałe, także koszt montażu niewielki, a uszczelnienie drzwi całkiem przyzwoite, zwłaszcza jeśli sięgniesz po produkt z górnej pólki, co szczerze doradzam. W końcu potrzebujesz nie więcej niż metr takiej uszczelki i wystarczy Ci ona pewnie na więcej niż 10 lat.
#2016-08-16 10:35:04 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Kozienice

Wiek: 35

Jasne, że warto. Tylko znajdź porzadny produkt, wybierz jakiegoś dobrego, znanego producenta uszczelki, wtedy masz gwarancję trwałości i skuteczności działania takiego produktu. Odradzam zakup najtańszych uszczelek z supermarketu, bo one strasznie szybko się wycierajom, a do tego ich włosie może porysowac Ci podłogę, zwłaszcza jeśli masz drewniany parkiet.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015