#2016-09-12 08:31:36 

Fortelina

Użytkownik

Dzień dobry! Proszę o pomoc! Pół roku temu miałam wypadek samochodowy i od tego czasu nieustannie trwa moja koszmarna walka z ubezpieczalnią, która nie chce wypłacić mi uczciwego odszkodowania. Uważam, że wycena została zrobiona niezgodnie z umową, przez co ubezpieczyciel chce mi wypłacić zaniżone odszkodowanie. Co mogę zrobić w tej sytuacji?! Nie chcę się dać oszukać!
#2016-09-12 09:40:33 

Orzechowiak

Użytkownik

Witam, bardzo dobrze, że jest Pani świadoma swoich praw i podjęła Pani walkę z nieuczciwym ubezpieczycielem. Polecam Pani skorzystać z usług firmy Avista Polska zajmującej się kwestiami odszkodowań w sposób szybki i efektywny, naprawdę polecam!
#2016-09-12 11:29:25 

Bimberek

Użytkownik

Dzień dobry, niech się Pani nie poddaje i walczy o swoje! Zauważyłem, że ubezpieczyciele bardzo często stosują taktykę zaniżania odszkodowań, na co absolutnie nie można przyzwalać! Nie po to wykupujemy ubezpieczenia, żeby później odszkodowanie z AC czy z OC było zaniżane. Życzę wytrwałości i powodzenia.
#2016-09-12 11:48:59 

Fortelina

Użytkownik

Dzień dobry, ja również polecam Pani firmę Avista. W mojej sprawie chodziło o odkupienie szkody i naprawdę do dzisiaj jestem pod wrażeniem, jak szybko udało się rozwiązać całą sprawę w satysfakcjonujący dla mnie sposób. Naprawdę polecam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015