#2016-09-22 05:47:27 

J4C3K

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie na tym forum! Chciałbym Was o coś zapytać ;) otóż.. chcę wraz z moją żoną sobie urządzić jakąś ładną sypialnię ;) nie wiem komletnie jednak do jakiej firmy możemy się zgłosić po dobrej jakości meble. Objechaliśmy sporo sklepów w mieście i uznaliśmy wspólnie, że jednak nic nas jakoś wybitnie nie interesuje.. wieć tak pomyślałem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś z Was będzie potrafił polecić mi coś fajnego ;) jakiś pomysł, gdzie można zrobić zakupy i zamówić jakieś ładne meble? Na pewno ktoś z Was zna jakieś dobre sklepy.. proszę o pomoc i Wasze doradztwo ;)
#2016-09-22 08:10:45 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Ja mogę Ci polecić znakomity sklep z meblami do sypialni ;) tak się składa, że często tam robiliśmy zakupy z moją żoną jak urządzaliśmy nasze mieszkanie od podstaw ;) spokojnie możecie tam wybrać wszystko ;) mają meble, dodatki i ogólnie pełno akcesoriów do domu ;) poleciłem ten sklep znajomymi i też są bardzo zadowoleni z ich oferty ;) także wydaję mi się, że to naprawdę super rozwiązanie dla Ciebie również ;)
#2016-09-22 08:32:52 

DisfigurE

Użytkownik

Wejdź sobie na sstronkę: https://www.burzynscymeble.pl/ i z niej zamówicie sobie meble. Mają chyba jedną z lepszych ofert na internecie jeśli chodzi o wysokiej jakości meble. Do tego bardzo fajnie dobrali ceny do mebli i praktycznie nie ma mowy, żeby coś przepłacić itp. także naprawdę bardzo się opłaca ;) jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało tutaj, albo od razu kontaktuj się z tym sklepem ;)
#2016-09-22 08:59:09 

Arkadiusz38

Użytkownik

ta stronka burzynscymeble.pl faktycznie wygląda bardzo interesująco.. tak z ciekawości wszedłem do tego sklepu i chciałem zobaczyć jak się prezntuje ich oferta no i jak dla mnie, to faktycznie bardzo fajny sklep. Mają niskie ceny, a ich meble mi się bardzo podobają.. musze tylko dopytać ich jak to wygląda z transportem i kto wie.. może się skuszę na nowe meble do domu.
#2016-09-22 11:22:49 

Elizea

Użytkownik

Ja też bym bardzo chciała nowe meble.. ale mąż ciągle mówi, że nie stać nas i nie stać.. a lata lecą i dookoła coraz starsze rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015