#2016-09-26 06:50:00 

monikazurawinska

Użytkownik

Cześć wszystkim. Postanowiłam założyć ten temat, bo mam pewne wątpliwości. Chciałam zaprosić chłopaka, który mi się podoba, ale nie mam odwagi mu się do tego przyznać otwarcie. Chciałam by było to jakieś spotkanie niezbyt zobowiązujące, ale wiadomo, że romantyczna kolacja to troszkę za wcześnie. Czy znacie fajne miejsce, gdzie można by wybrać się z chłopakiem na „przedrandkę”?
#2016-09-26 08:05:03 

OlaSablok

Użytkownik

Cześć. Ja ci przede wszystkim polecam abyś szczerze z tym chłopakiem pogadała. Może zacznij od rozmowy telefonicznej czy coś takiego, dopiero potem wychodź z inicjatywą odnośnie jakiegoś spotkania. Może się okazać, że ty mu się nie podobasz lub ma już kogoś innego na oku. Różnie w życiu bywa.
#2016-09-26 10:58:17 

Ryczaca

Użytkownik

Witam. Ja na twoim miejscu zaproponowałabym takiemu chłopakowi niezobowiązujące spotkanie w knajpce w Poznaniu. Zaznaczyłabym, że to spotkanie koleżeńskie w gronie znajomych, choć nikogo innego prócz niego nie zaprosiłabym. Później byłoby, że ktoś nie przyszedł, bo miał inny powód, a ty byś miała pretekst by posiedzieć z nim sam na sam i pogadać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015