#2016-09-27 01:12:49 

JakMak

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam takie pytanie, chcę zainwestować spore pieniądze w nowe apartamenty ale nie mam pewności czy plan sam w sobie jest na tyle dobry. Potrzebuję kogoś z branży doradztwa który podpowie mi jak to najlepiej ogarnąć. Z góry dzięki za informację ;)
#2016-09-27 01:48:51 

Vertez

Użytkownik

To może warto by było się udać do jakiejś firmy co zajmuje się konsultingiem? Ogólnie nie jestem specjalnie za takim typem doradztwa ale na moje oko to jest ci potrzebny jakiś dobry i sprawdzony doradca finansowy Poznań to duże miasto i znajdziesz tutaj sporo firm które zajmują się czymś takim :) Wysyłam namiary do jednej firmy konsultingowej ;)
#2016-09-27 04:34:31 

Fortelina

Użytkownik

No najlepiej w takim wypadku udać się do jakiejś firmy zajmującej się doradzaniem w takich sytuacjach. Polecam ci firmę metisgroup.pl a na ich stronie znajdziesz więcej informacji na temat ich działalności. Jest to firma która zajmuje się ogólnie pojętym konsultingiem więc akurat w twoim przypadku można się do nich udać ;)
#2016-09-27 06:09:21 

Utopijna

Użytkownik

Korzystałam z ich oferty. Firma pośredniczyła i załatwiała dla mnie wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu dla firmy w Poznaniu. Bardzo rzetelne podejście do klienta i rozpatrywanie sprawy na różnych płaszczyznach :) Ogólnie to bardzo polecam bo naprawdę można się dużo dowiedzieć ciekawych rzeczy ;)
#2016-09-27 08:32:44 

Bimberek

Użytkownik

Korzystałem z usług firmy gdy potrzebowałem ułożyć dobry biznesplan. Bardzo zależało mi na otrzymaniu dotacji z unii i wiedziałem że jeżeli nie będzie tutaj dobrze napisanego biznesplanu to mogę zapomnieć że dostanę cokolwiek. Dzięki tej firmie udało się to załatwić dużo szybciej i bez ganiania po urzędach.
#2016-09-27 09:01:21 

JakMak

Użytkownik

Czegoś takiego właśnie szukałem. Dzięki bardzo za namiary, jest to mój pierwszy raz kiedy korzystam z takich usług od początku założenia działalność Nie ukrywa że dopuściłem do siebie myśl ze ktoś po prostu może wiedzieć więcej ode mnie ;)
#2016-09-27 10:42:44 

Fortelina

Użytkownik

No z nimi powinno się kilka kwestii wyjaśnić. Jest to bardzo dobre dla ludzi którzy mają bardzo dużo pomysłów ale nie koniecznie są w stanie dobrze zaplanować strategię rozwoju ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015