#2016-10-23 13:16:19 

J4C3K

Użytkownik

Czy ktoś może polecić firmę, która zajmuje się budownictwem nowego typu. Chodzi mi o dom energooszczędny. Co do kształtu nie jestem jeszcze do końca zdecydowany, ale decyzja, że to ma być taki dom już została podjęta. Szukam najlepszej i najtańszej frmy w tej dziedzinie.
#2016-10-23 15:45:07 

DisfigurE

Użytkownik

Firm na polskim rynku jest niewiele, bo to strasznie trudny fach budowlany. Trzeba mieć duże doświadczenie, żeby zadowolić klienta. Dla mnie najlepsza na tym rynku jest firma proekoart.biz, która postawiła tych domów już mnóstwo. Warto zajrzeć tutaj http://proekoart.biz/o-firmie/, żeby zapoznać się ze szczegółami ich działalności.
#2016-10-23 18:18:23 

J4C3K

Użytkownik

To już konkretny namiar. Właśnie takiego potrzebowałem. Te realizacje do mnie przemawiają. Muszę się z nimi skontaktować i wycenić moje pomysły. Własciwe to pomysły nie są moje tylko mojej żony.
#2016-10-23 18:40:44 

Elizea

Użytkownik

Jeśli chodzi o domy energooszczędne to lepsze firmy do budowania nie ma. Do tego jeszcze możesz z zaprojektować swój dom tak jak tego chcesz. Koszty są najniższej. Jako klient, który już ma to za sobą bardzo polecam te usługi i życzę miłego mieszkania w przyszłości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015