#2016-11-03 01:32:26 

IwonaGosia

Użytkownik

Od jakiegoś czasu prowadzę mały interes w postaci wypieków robionych wdomu. To co na początku było hobby stało się dla mnie głównym źrodłem dochodu obecnie. Bardzo fajnie, że to wychodzi, ale z detalisty stałam się hurtownikiem i dlatego muszę zaopatrywać się w coraz lepsze produkty. Czy w naszym kraju są dostępne egzotyczne owoce w hurtowych ilościach.
#2016-11-03 02:40:43 

GregorMaster

Użytkownik

W hurtowych ilościach to ja jedynie mogę ciasta zjadać :))) Mam nadzieję, że dasz znać, jak już bedziesz oferowała swoje ciasta szerszemu gronu.
#2016-11-03 05:10:27 

IwonaGosia

Użytkownik

Pewnie, jakby co to zapraszam do wielkopolski, tutaj działam i tutaj mam większość klientów. Ostatnio bardzo popualrny jest nowy przepis na ciasto z kremem czekoladowym i skórką pomarańczową. Tylko nie mogę go dużo robić, bo opakowania skórek są bardzo małe i starczają na niewiele.
#2016-11-03 05:43:45 

Ryczaca

Użytkownik

W sklepach bardzo ciężko dostać większe ilości takich składników. Powody są dwa. Po pierwsze są to produkty w niektórych przypadkach dość drogie, ze względu na sposób uprawy roślin i ich pochodzenie, a po drugie zużywa się ich niewiele w użytku domowym. Dlatego pozostaje dobra hurtownia z bakaliami, bo te są najlepiej zaopatrzone w towar.
#2016-11-03 07:46:26 

Elizea

Użytkownik

No oczywiście, że hurtownia. Nigdzie indziej nie znajdziesz dużych ilości takiego towaru. Mam znajomego, który prowadzi małą gastronomię, ale towar zawsze kupuje w hurtowych ilościach, zwłaszcza te składniki, ktore są niezbedne do przygotowania deserów.
#2016-11-03 10:31:26 

JakMak

Użytkownik

A ja bym sobie coś wciągnął na słodko, taki apetyt robicie.
#2016-11-03 10:58:44 

Vertez

Użytkownik

Pewnie każdy miałbym ochotę coś przekąsić przy takiej rozmowie. Mi najbardziej smakują akurat proste rzeczy, których nie trzeba zbytnio przetrwarzać. Ostatnio polubiłem figi w wersji suszonej, którymi mógłbym się zajadać bez końca :)))
#2016-11-03 11:15:37 

Utopijna

Użytkownik

Figi dobra rzecz, ale ja muszę powiedzieć, że wszystkie bakalie mogłabym pożerać i to codziennie. Mogą to być orzeszki, figi, czy nawet kandyzowana skórka pomarańczowa lubię generalnie wszystko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015