#2016-12-01 06:19:31 

Bimberek

Użytkownik

Cześć! Ostatnio ze znajomymi ze studiów zastanawialiśmy się w jaki sposób dałoby się obniżyć stawkę za jedną stronę tekstu pracy zaliczeniowej lub dyplomowej. Na pewno niektórzy z was dorabiają korektą lub redagowaniem tekstów. Może ktoś coś poradzi?
#2016-12-01 06:45:33 

Fortelina

Użytkownik

Z tego co wiem to przy zamówieniu większej liczby prac można starać się o jakieś zniżki, a przynajmniej jeśli korzystasz z usług osób prywatnych. W przypadku firm sprawa jest chyba bardziej złożona.
#2016-12-01 08:40:11 

Utopijna

Użytkownik

Dorywczo współpracuję z firmą świadczącą tego typu usługi. Dlatego pozwólcie, że zabiorę głos. Stawka za stronę zależy przede wszystkim od trudności tekstu. Jeśli kogoś interesuje praca doktorska cena na pewno będzie wyższa niż w wypadku pracy licencjackiej, która stanowi mniejsze wyzwanie. Musicie przecież pamiętać o tym, że tworzenie pracy to nie tylko pisanie, ale także poszukiwanie źródeł i informacji, a czasem także czasochłonne konsultacje. Kiedy w grę wchodzi praca inżynierska cena też może być bardzo zróżnicowana - wszystko zależy od postawionego w tekście problemu.
#2016-12-01 10:42:29 

Elizea

Użytkownik

Wiadomo, że ocena w dużej mierze zależy od złożoności i wartości merytorycznej pracy, dlatego nie warto rezygnować z tych aspektów. Jeśli chcielibyście zyskać jakieś zniżki, to spróbujcie polecać firmy znajomym. Wiele stron, na przykład E Praca Dyplomowa, prowadzi taki program lojalnościowy. To naprawdę dobra okazja do tego, żeby nieco zaoszczędzić. No i zawsze można negocjować, ale róbcie to w rozsądnych granicach, nie uszczuplając wartości merytorycznej tekstu.
#2016-12-01 12:02:00 

Bimberek

Użytkownik

Dzięki odpowiedzi! Ja i moi znajomi potrzebujemy różnych rodzajów prac. Na pewno jakoś się dogadamy w kwestii tego polecania.
#2016-12-01 13:12:23 

Vertez

Użytkownik

To ja jeszcze doradzę, że w niektórych wypadkach cenę można obniżyć własnym wkładem pracy. Wiem, że nie wszyscy potrafią dobrze pisać, ale przecież każdy może znaleźć odpowiednie informacje, pozyskać wartościowe materiały.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015