#2016-12-01 04:18:13 

JakMak

Użytkownik

Dzień dobry. Od niedawna prowadzę rodzinną firme, która zajmuje się sprzedażą butów i odzieży. Do tej pory zawsze sprzedawałem towar pochodzący z lokalnych hurtowni, ale teraz rozważam nawiązanie współpracy z jakąś dobrą hurtownią internetową. A Wy co myślicie o współpracy z hurtownią online? Czy może sami korzystacie z usług jakiejś internetowej hurtowni, czy jednak preferujecie hurtownie stacjonarne, gdzie towar można dobrze obejrzeć przed zakupem, żeby uniknąc ewentualnego rozczarowania?
#2016-12-01 06:36:01 

Vertez

Użytkownik

Mnie najbardziej odpowiadają internetowe hurtownie odzieży oraz obuwia, gdyż jest w nich często większy wybór niż w hurtowniach stacjonarnych. Poza tym dobra hurtownia obuwia online ma zamieszczone zdjęcie oraz opis każdego ze swoich produktów w Internecie. To mi wystarcza, żeby ocenić, czy warto zamawiać taki produkt w hurtowych ilosciach, czy też nie. Jestem już na tyle doświadczonym sprzedawcą, że nie potrzebuję ogladać i oceniać naocznie każdej rzeczy. Plusem hurtowni internetowych jest też to, że zamówienia robi się w nich szybciej i sprawniej niż w większości hurtowni stacjonarnych, jakie znam. Zamówiony towar w krótkim czasie dociera do zamawiajacego za pośrednictwem kuriera.
#2016-12-01 09:11:09 

Elizea

Użytkownik

a ja korzystam przede wszystkim z internetowej hurtowni bielizny damskiej, gdyż w moim sklepiku handluję głównie bielizną. w internetowych hurtowniach jest szeroki wybór dobrej jakościowo bawełnianej oraz koronkowej bielizny damskiej w różnych kolorach, dlatego też jestem jak najbardziej za składaniem zamówień przez Internet.
#2016-12-01 10:27:15 

JakMak

Użytkownik

Dzięki za Wasze opinie. Przekonaliscie mnie do tego, żeby nawiązać współprace z dobrą internetową hurtownią odzieży i obuwia.
#2016-12-01 10:37:31 

Elizea

Użytkownik

a czy sprzedajesz również bieliznę w swoim sklepie? jeśli nie, to polecam ci rozszerzyć asortyment twojego sklepu o eleganckie komplety bielizny, bo one przykuwają uwage klientek, a także panów szukających prezentów dla swoich partnerek.
#2016-12-01 13:23:58 

JakMak

Użytkownik

Nie, bielizny nie sprzedaję, no ale pomyślę nad wprowadzeniem jej do sprzedaży w moim sklepie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015