#2016-12-02 01:41:50 

Orzechowiak

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo. Od jakiegoś czasu mnie interesuje zakup różnego sprzętu do tego, żeby móc sobie rochepowendkować. Jeszcze nigdy do tej pory nie miałem okazji tego robić, ale jakoś tak pomyślałem, że zawsze jest czas na to, żeby próbować nowych rzeczy. Jakie macie doświadczenia?
#2016-12-02 02:02:59 

Bimberek

Użytkownik

Ja mam bardzo fajne doświadczenia z wędkowaniem. Co ciekawe to sam bardzo lubię to robić i jestem naprawdę zadowolony jak mam chwilę, żeby pojechać gdzieś nad rzekę czy jezierko i móc sobie zamoczyć kija we wodzie bo to jest naprawdę świetna rozrywka ;)
#2016-12-02 02:43:27 

Orzechowiak

Użytkownik

No no… A z jakiego sprzętu korzystasz? Gdzie kupujesz? Bo ja nie mam teraz żadnego niczego w domu i nie mam pojęcia, z czego w ogóle mogę korzystać i jak się za to zabierać. Jakiś sprawdzony sklep pewno masz?
#2016-12-02 05:07:50 

Bimberek

Użytkownik

Tak, mam sprawdzony sklep dla wędkarzay na stronie caddis.pl i wiem, że tam zawsze można sporo fajnych rzeczy kupić na dodatek w cenach takich bardziej przystępnych. Obojętnie czego tam szukasz to znajdziesz i zakupisz, bo wybór mają naprawdę ogromy i jest w czym wybierać.
#2016-12-02 06:02:10 

Vertez

Użytkownik

Ja tam ostatnio kupiłem wodery, bo mi się moje stare zepsuły. Naszukałem się jak nie wiem żeby je znaleźć, no ale wreszcie się udało. Miałem nadzieję, że wreszcie się uda i proszę bardzo, wchodzę tam do sklepu na ich stronie i jako pierwsze mi te wodery wyskakują. To chyba jakiś znak normalnie, że mam je kupić :D
#2016-12-02 08:14:38 

Orzechowiak

Użytkownik

A możesz rzucić linkiem do tych swoich woderów? Też bym chętnie na nie popatrzył i zobacył czy będą też dobre dla mnie. No bo tak jak mówię to ja się nie znam kompletnie na tym i się chętnie wszystkiego dowiem
#2016-12-02 10:00:56 

Vertez

Użytkownik

Jasne, jak chcesz link, to bardzo proszę. Wystarczy wejść na stronę http://caddis.pl/pl/c/Wodery-Buty/181 i tam już wszystko będziesz miał czego potrzbujesz. Te wodery to właśnie tam kupiłem i jestem mega zadowolony, bo nigdzie indziej znaleźć się nie dało…
#2016-12-02 11:13:26 

Orzechowiak

Użytkownik

No to świetnie. Mam nadzieję, że kupię wszystko co mi potrzebne do tego całego łowienia :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015