#2016-12-19 06:46:22 

IwonaGosia

Użytkownik

hej, chętnie dowiedziałabym się więcej na temat izolacji budynków w praktyce – czy łatwo da się to zrobić, jak znaleźć odpowiednią firmę, która się tym zajmie?
#2016-12-19 07:14:20 

J4C3K

Użytkownik

trochę ogólne pytanie.;) tak dla największych amatorów to izolacja polega przede wszystkim na oddzieleniu budynku od szkodliwego działania substancji z zewnątrz. A najczęściej chodzi o wodę, bo kiedy pada deszcz i śnieg i tak dalej… wilgoć może być bardzo szkodliwa. Izolacje robi się z różnych tworzyw i różnymi technikami, wszystko dobiera się pod kątem konkretnej sytuacji.
#2016-12-19 08:01:58 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Możesz też zerknąć sobie na stronę www.amc.net.pl/oferta,izolacje-hydroizolacje-i-odwodnienia,21.html, opisują tam hydroizolacje. Polecam tę firmę, izolowałem u nich swoje budynki i jestem zadowolony z usług. No i tak, chyba łatwo się to da zrobić, kwestia właśnie wprawy i sprzętu… zresztą to nie Twój problem, płacisz i wymagasz. Ja miałem takie podejście, ale firma też, wszystko zrobili dosyć szybko.;)
#2016-12-19 09:58:20 

IwonaGosia

Użytkownik

dziękuję za komentarze. To dobrze, że szybko, czas jednak ma znaczenie, nie znoszę remontów, które ciągną się w nieskończoność…
#2016-12-19 11:27:02 

stainless_steel_rat

Użytkownik

dokładnie, jest to bardzo uciążliwe. Dlatego warto wybrać dobrą firmę, z którą się tego uniknie. Firma AMC na pewno jest warta polecenia, spróbuj się z nimi skontaktować, a zobaczysz co są w stanie konkretnie Ci zaoferować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015