#2017-01-05 02:29:22 

J4C3K

Użytkownik

polecicie mi jakiś sklep z koszulami męskimi? Chodzi mi przede wszystkim o dobrą jakość, i żeby nadawały się na jakieś różne uroczyste wydarzenia, ale też i na co dzień… coś uniwersalnego, jeśli to możliwe.;)
#2017-01-05 04:09:06 

IwonaGosia

Użytkownik

Ostatnio szukałam ze swoim chłopakiem jakichś fajnych koszul i trafiliśmy na stronę https://splendear.com/on/odziez/koszule?manufacturer=15, może Tobie też się coś spodoba? Jakość ubrań świetna, na co zresztą same marki już wskazują.;) i oczywiście, że da się dobrać koszulę uniwersalną, wszystko jest kwestią połączeń w stylizacji. Na przykład taka elegancka czarna koszula w zestawieniu z jeansami wygląda bardzo stylowo i przyciąga spojrzenia…;)
#2017-01-05 05:17:43 

stainless_steel_rat

Użytkownik

a które z koszul z tego linku kobiety polecają najbardziej…?;) co robi najlepsze wrażenie? Mam swój gust, ale jestem ciekawy jak to wygląda z waszym…
#2017-01-05 07:47:20 

Ryczaca

Użytkownik

mi się też bardzo podoba ta czarna koszula, wygląda tak mrocznie i tajemniczo.;) ale dla kontrastu, biała też może wyglądać super. No i motyw kratki jako taki mniej oficjalny, bardziej luźny… jeszcze trzeba pamiętać, że na każdym każdy krój może prezentować się nieco inaczej, więc trzeba dobrze dobrać rozmiar i przemyśleć efekt.;)
#2017-01-05 08:55:27 

Elizea

Użytkownik

mój mąż ma bardzo dobry gust i wszystko, co sobie wybierze, wygląda genialnie. Więc panowie, wierzcie w swój własny styl i nauczcie się go wykształcać… warto!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015