#2017-01-12 00:33:38 

IwonaGosia

Użytkownik

Czesc wszystkim, czy to prawda, ze od hostessy wymaga się aktualnej ksiazeczki sanepidu, bo tak mi mowiła ostanio kolezanka, pytam bo myslałam o pracy hostessy i tak się zastanawiam czy najpierw zrobic takie badnia i dopiero potem wyslac cv i portfolio?
#2017-01-12 01:33:48 

J4C3K

Użytkownik

nie wydaje misie, zeby to był wymóg konieczny taka hostessa obsługujaca spotkanie biznesowe musi się raczej wykazac znajomoscia promowanych produktów czy języka obcego niż książeczka sanepidu nie chodzi przeciez o prace w warzywniaku czy sklepie miesnym czyż nie?
#2017-01-12 02:22:20 

stainless_steel_rat

Użytkownik

a co jeśli chodzi o promocję właśnie w warzywniaku czy w dziale miesnym w supermarkiecie, hihihi:D
#2017-01-12 03:51:25 

Ryczaca

Użytkownik

panowie wy sobie tu smichow chichów nie urzadzajcie, dziewczyna zadala konkretne pytanie, więc odpowiadajcie na temat, co do książeczki sanepidowskiej to tak naprawde to na dwoje babka wróżyła, bo niby po zmianie przepisow nie ma już takiej potrzeby, ale czesto pracodawcy pytają o nią, wiec zawsze warto ją sobie wyrobić bo to może być dodatkowy atut, chyba ze nie chcesz pracowac akurat na promocji produktow zywnosciowych a bardziej interesuje cie obsluga targow czy spotkan biznesowych.
#2017-01-12 05:08:05 

DisfigurE

Użytkownik

mialem zakladac inny temat ale skoro nadarzyła się okazja napisze tu bo potrzebne mi są właśnie hostessy z aktualna ksiazeczka sanepidu do promocji produktow zywnoscowych glównie wędlin i serów, gdzie znajde taka baze hostess z Katowic i całego Śląska?
#2017-01-12 07:37:17 

Elizea

Użytkownik

w takim wypadku zawsze najlepiej zdac się na profesjonlistow, polecam twojej uwadze odnośnik do strony http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-katowice/ gdzie w bazie agencji jest kilku tysiecy hostess i większosc może się pochwalić zarowno certyfikatami jezykowymi, jak i aktualnymi ksiazeczkami sanitarno-epidemiologicznymi.
#2017-01-12 08:26:05 

DisfigurE

Użytkownik

dziękuję slicznie za szybka odpowiedź i przydatny link, wygląda to wszystko bardzo zachęcajaco zobacze co mi tam zaproponują i odezwę się w krótce i zdam relacje, jak wyszla cala promocja pozdrawiam, papa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015