#2017-01-12 00:55:12 

Utopijna

Użytkownik

Cześć, z mężem właśnie zabraliśmy się za remont kupionego niedawno domu. Niestety ale niska cena domu miała swoje kruczki i po dłuższych rozważaniach postanowiliśmy wymienić wszystko nawet okna, które być może nie były w tak złym stanie, ale lepiej chuchać na zimne. I tu pojawia się moje pytanie czy znacie kogoś kto sprzedaje dobre okna aluminiowe w Szczecinie?
#2017-01-12 01:35:48 

Elizea

Użytkownik

Też przez to przechodziłam i wiem ile z tym zachodu, więc szczerze Ci współczuje. Poleciłabym Ci kogoś, jednak nie jestem ze Szczecina, a wydaje mi się, że proponowanie kogoś z Trójmiasta, gdzie się wybudowałam nic Ci nie da.
#2017-01-12 02:27:58 

Utopijna

Użytkownik

No niestety, ale chyba jest to trochę za daleko. Chociaż jeśli czegoś nie znajdę tutaj w Szczecinie to chyba będę musiała szukać gdzieś dalej, być może nawet w Trójmieście. Na razie mam złudną nadzieję, że jednak w Szczecinie też są specjaliści i profesjonaliści, którzy mnie nie oszukają i wykonają swoją pracę dobrze :)
#2017-01-12 03:27:13 

J4C3K

Użytkownik

Spokojnie. Ja mogę Ci polecić firmę w Szczecinie, więc chyba wyjazd do Gdańska trzeba będzie przełożyć :) Jeśli zależy Ci konkretnie na tym, żeby były to okna aluminiowe Szczecin to lokalizacja firmy ProducentOkien.eu i są to sprawdzeni ludzie.
#2017-01-12 05:41:44 

Utopijna

Użytkownik

Okej, a czy masz może jakiś link do ich strony albo numer telefonu? Bo nie chciałabym zamówić ich w ciemno, tylko byłabym skłonna zajrzeć do siedziby i z kimś skonsultować całe zamówienie. I mówisz, że posiadają oni okna aluminiowe w ofercie?
#2017-01-12 07:31:48 

J4C3K

Użytkownik

Tak, tak. Ja sam korzystałem z okien PCV co prawda, jednak aluminium też mi proponowano. Co do numeru telefonu to nie mam, gdzieś podziałem wizytówkę, ale tutaj jest link do aluminiowych okien http://producentokien.eu/okna-aluminiowe/ i jak coś to w zakładce kontakt można się z nimi dogadać przez stronę jakoś. Spróbuj nic Ci nie zaszkodzi, a jak nie podziała to jest tam też adres, żeby osobiście się pojawić.
#2017-01-12 10:29:05 

Utopijna

Użytkownik

Wielkie dzięki. Zaraz sprawdzę co mają w ofercie i może się umówię na jakieś spotkanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015