#2017-01-16 19:05:45 

IwonaGosia

Użytkownik

Podpowie mi ktoś? Oczywiście także byłoby bardzo dobrze gdyby ceny były nie za wysokie, choc zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie takie kosmetyki nie są najtańsze… a na pewno droższe niż zwyczajne
#2017-01-16 22:00:58 

J4C3K

Użytkownik

No to po co chcesz je kupować? Kup tańsze w zwykłym sklepie i włala, nie będziesz musiała ani szukać aptek ani tym bardziej przepłacać. Czasem was kobiet nie rozumiem :)
#2017-01-17 00:37:29 

IwonaGosia

Użytkownik

Wiesz, gdyby mnie urządzało to co piszesz to faktycznie nie szukałabym niczego innego… ale niestety sytuacja mnie zmusza
#2017-01-17 02:19:00 

Ryczaca

Użytkownik

Faceci zwykle nas nie rozumieją, a tym bardziej konieczności kupowania ton kosmetyków :) ja cię bardzo dobrze rozumiem, też sięgam po dermokosmetyki dla mojej wrażliwej skóry i od kiedy ich używam jest zupełnie inaczej, skora widocznie zdrowsza i też to czuć. Więc polecam je jak najbardziej po co nam po tanich kosmetykach jak nie pomagają a jeszcze mogą szkodzić naszej skórze… pewnie też tak masz skoro szukasz takich kosmetyków.
#2017-01-17 05:10:40 

IwonaGosia

Użytkownik

No mniej więcej… a gdzie kupujesz te swoje kosmetyki jeśli można wiedzieć? Pewnie w necie, jak wszyscy wszystko ostatnio :( mnie to akurat w tym przypadku nie odpowiada
#2017-01-17 06:20:15 

Ryczaca

Użytkownik

Nie, ja wpierw sprawdzam w Aptekach Gemini. W necie kupuję różne rzeczy ale akurat nie takie preparaty, zwłaszcza na jakichś aukcjach bo nie po to szukam specjalnych produktów i płacę za nie więcej żeby mi przysłali na przykład coś przeterminowanego albo jeszcze lepiej podróbkę
#2017-01-17 09:18:54 

IwonaGosia

Użytkownik

Właśnie ja też się tego obawiam a poza tym nie mam jeszcze dużego rozeznania w takich preparatach i mam nadzieję, że jak pójdę do stacjonarnej apteki to farmaceutki mi na miejscu coś poradzą… ale to wiem na pewno że tylko takich kosmetyków mogę i powinnam używać
#2017-01-17 09:44:11 

Elizea

Użytkownik

Autorko, takie apteki Pisz też ma co koleżanka wyżej wspomniała, zobacz sobie: http://aptekigemini.pl/apteki/warminsko-mazurskie,pisz,50. Teraz masz pewność że takie kosmetyki tam są więc możesz sobie iść i na miejscu wszystko obejrzeć, pogadać z farmaceutkami i dowiedizeć się co ci potrzeba :) wystarczyło poszukać :)
#2017-01-17 11:04:19 

IwonaGosia

Użytkownik

Dziękuję bardzo za znalezienie i wklejenie linka, super, nawet adres dokładny tam jest podany, muszę więc wybrać się w najbliższym czasie i zapoznać się z środkami potrzebnymi do łazienki :) może w końcu dojdę ze skórą do ładu…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015