#2017-01-26 00:57:30 

J4C3K

Użytkownik

Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu prowadzę gospodarstwo. Zajmuję się nie tylko uprawą roślin, ale też i hodowlą różnego rodzaju zwierząt hodowlanych. Niestety, nie na wszystkie działania starcza mi miejsca. Z tego powodu myślałem sobie o stworzeniu chlewni. Czytałem gdzieś, że można to zrobić, stawiając po prostu odpowiednią halę przemysłową. Czy ktoś się orientuje, jaka firma świadczy takie usługi? A może ktoś korzystał i mógłby mi polecić? Zależy mi na sprawdzonych markach, bo chciałbym dobrze zainwestować swoje pieniądze.
#2017-01-26 01:32:10 

IwonaGosia

Użytkownik

Hej :) Ja też mam gospodarstwo i już sobie organizowałam chlewnię właśnie w takiej hali. Korzystałam wtedy z usług firmy IR Solid Hale Stalowe i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę dobre materiały i znają się na rzeczy, dlatego warto im zaufać. Można sobie zobaczyć tutaj: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/magazynowe-hale-rolnicze/obory/. Na pewno dostosują halę do twoich potrzeb.
#2017-01-26 03:55:31 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Chlewnia w takiej hali to świetny pomysł. Sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem, ale jeszcze mnie nie stać – odkładam, bo na pewno to lepsze rozwiązanie niż budowa budynku, który pochłonie jeszcze więcej pieniędzy.
#2017-01-26 06:21:39 

DisfigurE

Użytkownik

Tak rzeczywiście. Budowa chlewni to jedna z usług, jakich podejmie się wspomniana już wyżej firma. Można być pewnym, że wykonają wszystko zgodnie z określonymi wytycznymi, nie będzie żadnej samowolki i wybiorą najlepsze dostępne materiały. Właśnie z nimi doprowadziłem do powstania mojej chlewni. To jest naprawdę to, czego mi było potrzeba. Może i też przez chwilę się wahałem, ale zupełnie niepotrzebnie. Wydatek wart swojej ceny.
#2017-01-26 07:50:17 

Ryczaca

Użytkownik

My z mężem też zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług tej firmy. Wszystko zostało wykonane od zera, bardzo profesjonalnie. Nie budowali nam co prawda chlewni, ale halę przemysłową, jednak myślę, że w każdym rozwiązaniu sprawdzą się idealnie.
#2017-01-26 10:18:59 

J4C3K

Użytkownik

Dziękuję bardzo za namiary na tę firmę. Jeśli jest rzeczywiście tak dobra jak mówicie, przyda się. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015