#2017-02-02 06:27:55 

J4C3K

Użytkownik

Witam. Tak jak w temacie, interesują mnie domki w Sarbinowie, tzn wynajęcie domku na swój pobyt tam. Nie mogę jednak znaleźć na internecie żadnej wzmianki na ten temat i tak się zastanawiam.. gdzie mógłbym to wszystko sprawdzić? Jest jakaś stronka gdzie takie coś wypisane i można łatwo przejrzeć informację?
#2017-02-02 08:43:08 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Jeśli chodzi o domki w Sarbinowie to bez wątpienia sprawę Ci bardzo ułatwi ten link: http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/sarbinowo bo tam masz pokazane jak wygląda oferta domków w sezonie letnim. Bo chyba taki Cię interesuje, tak? Spokojnie przejrzyj sobie tę stronkę i zobacz co Cię interesuje ;) wydaję mi się, że na pewno coś Ci się spodoba od nich.
#2017-02-02 09:35:07 

Ryczaca

Użytkownik

Bardzo fajna ta stronka i ogólnie oferty firmy super wczasy.. nie wiedziałem, że w swojej okolicy mam tyle malowniczych obiektów i miejsc gdzie warto jechać na wczasy ;)
#2017-02-02 09:45:15 

Elizea

Użytkownik

No stronka jest super i naprawdę bardzo dobrze tam wszystko jest rozpisane. Widać, że jednak bardzo dobrze się orientują w różnych lokalizacjach ;) bardzo dobrze, że ją znalazłam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015