#2017-02-26 23:51:27 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Witam! Czy są tutaj osoby mogące polecić naprawdę dobry warsztat regenerujący belki w naszych kochanych francuzach? Niestety dopadło i mnie, Berlingo i tak dziwnie długo radziło sobie, a lekkiego życia nie ma bo jest w firmie wykorzystywane. Chce oddać do regeneracji, ale musi być ona profesjonalnie wykonana bo auto ma jeszcze długo służyć, nie ma to jak stara konstrukcja, niezliszczalna ;)
#2017-02-27 00:50:28 

Utopijna

Użytkownik

W internecie sobie dokładnie poszukaj, jest sporo firm, które się tym właśnie zajmują.
#2017-02-27 02:54:47 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Tyle to i ja wiem…chodziło mi bardziej o to że chcę firmę z polecenia, na której się nie zawiodę.
#2017-02-27 05:46:15 

Arkadiusz38

Użytkownik

A byłeś już może w tym miejscu http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-wroclaw/?? Tutaj akurat masz opis samej usługi, ale to profesjonalny warsztat działający na rynku od wielu lat. Sporo znajomych już korzystało z tego warsztatu i zero problemów. Zregenerują belkę Citroena Berlingo we Wrocławiu zgodnie ze specyfikacją producenta i na dobrej jakości podzespołach. Do tego belka jest dokładnie sprawdzana czy w ogóle nadaje się do regeneracji, to ważne bo jak oddasz do regeneracji bez sprawdzenia to może zakończyć się ona niepowodzeniem. Zresztą tutaj masz aż 3 lata gwarancji, więc święty spokój.
#2017-02-27 08:34:45 

stainless_steel_rat

Użytkownik

O widzisz! Dokładnie o coś takiego mi chodziło, dobrze że tutaj wszedłem bo już wiem gdzie jechać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015