#2017-11-25 08:09:54 

crucified_barbara

Użytkownik

Mam stronę firmową która jest dość słabo odwiedzana (co pewnie też przekłada się na gorsze wyniki sprzedaży moich produktów). Poradzono mi żebym zdecydowała się na pozycjonowanie stron ale nie wiem czy to dobry pomysł. Na pewno generuje to spore wydatki, zwłaszcza że chyba nie chodzi o tylko jednorazowe wypozycjonowanie. Nie wiem czy nie lepiej będzie po prostu bardziej się reklamować, nie wiem, może na facebooku?
#2017-11-25 10:14:05 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Na pewno reklama w serwisach społecznościowych jest dzisiaj bardzo ważna ale wypozycjonowanie firmy jest najważniejsze. Dlaczego? To proste. Większość osób szukając usług czy produktów korzysta z wyszukiwarki a pozycjonowanie ma właśnie na celu wybicie firmy jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Jak twoja firma będzie wysoko, na pierwszej stronie, to są bardzo duże szanse że ludzie ją odwiedzą. A jak będzie gdzieś na szarym końcu, na kolejnych stronach to nikt tam nawet nie zagląda więc nie masz szans że ktoś tam zajrzy wchodząc przez wyszukiwarkę
#2017-11-25 11:51:08 

crucified_barbara

Użytkownik

Teoretycznie o tym wiem ale jak to wygląda w praktyce? Czy faktycznie pozycjonerzy są w stanie sprawić że moja strona faktycznie z tego szarego końca na którym podejrzewam że jest wybije się na pierwsze miejsca? Nie chciałabym inwestować w coś co będzie tylko abstrakcją
#2017-11-25 12:12:43 

Vertez

Użytkownik

Jak wybierzesz dobrą firmę to naprawdę zdziała cuda :) Pozycjonerzy mają takie sztuczki o których my nawet nie możemy wiedzieć. Tutaj możesz sobie poczytać o tym jak wygląda pozycjonowanie stron internetowych https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/, to jest konkretna praca na stronie i poza nią. Słaba odwiedzalność często też jest spowodowana źle stworzoną stroną, a profesjonaliści poprawią to w mig i szybko będziesz mogła zauważyć poprawę, w wynikach wyszukiwania także
#2017-11-25 14:54:12 

crucified_barbara

Użytkownik

No dobra, to wychodzi na to że faktycznie muszę się na to zdecydować ale boję się trochę kosztów. Moje dochody z działalności na razie nie są zbyt imponujące…
#2017-11-25 15:51:38 

Vertez

Użytkownik

Ta firma do której link wkleiłem, Grupa TENSE, nie ma dużych cen a musisz wiedzieć że wydane środki bardzo szybko ci się zwrócą. To nie fikcja, na sto procent pozycjonowanie zwiększy nie tylko odwiedzanie strony ale też sprzedaż
#2017-11-25 16:07:00 

crucified_barbara

Użytkownik

Dziękuję za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015