#2019-10-28 06:19:40 

Arkadiusz38

Użytkownik

CZeść! Ostatnio zgłosiłem się do jednej trony w sprawie wyceny pozycjonowania stron. Szczerze mówiąc nie spodziealem się, że aż tyle mi za to zaśpiewają, dlatego wstrzymałem się jeszcze z podjęciem decyzji o tym, żeby skorzystać z ich oferty. Zapytałem ich, od czego właśnie zależy wycena pozycjonowania stron, ale mi nikt nie odpowiedział do tej pory, a czekam już któryś dzień. Może wy będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć? Chcą mnie zrobić w Karolka, czy jak?
#2019-10-28 07:09:08 

GregorMaster

Użytkownik

Cena pozycjonowania może zależeć od wielu czynników. Jeśli na przykład zajrzeli już na twoją domenę i zobaczyli, że struktura strony kuleje, to mogą to uwzględnić. Z drugiej strony jeśli prowadzisz firmę z jakiejś popularnej branży, do tego na rynku masz sporą konkurencję, no to Twoja strona musi walczyc z innymi o pozycję w SERP-ie więc to też ma niemałe zneczenie.Generalnie właśnie frazy mają bardzo duży wpływ na to, jaka jest cena.
#2019-10-28 08:50:00 

Arkadiusz38

Użytkownik

Dalej nie do końca rozumiem :( Jest ktoś na miejscu, kto może to jakoś lepiej wyjaśnić?
#2019-10-28 09:38:14 

Utopijna

Użytkownik

Okej, słuchaj. Struktura strony jest niezła, jeśli np. szybko się wczytuje, podstrony ładują się prawidłowo, a także masz sprawne narzędzie do zarządzania. To też oczywiśce aspekt wizualny – jak rozłożona jest treść na stronie. Im lepiej, tym wyższe wyniki w serpie. Jeśli chodzi o frazy – masz, dajmy na to, warsztat samochodowy w Dąbrowie Górniczej. W takiej sytuacji pewnie będziesz miał frazy, jak „warsztat” „samochodowy” „Dąbrowa Górnicza” i „naprawa” albo coś. No i wyobraź sobie, że kilka film w twojej okolicy tak ma. Więc trzeba więcej się napracować, by pozycja w SERP-ie była wyższa. Mniej więcej właśnie tak wygląda wycena pozycjonowania stron. Myślę, że jaśniej się nie da :)
#2019-10-28 11:39:33 

Arkadiusz38

Użytkownik

Chyba już rozumie. A jak sprawdzić to, czy struktura strony jest dobra?
#2019-10-28 13:41:24 

Utopijna

Użytkownik

Do tego należy wykonać audyt strony internetowej. Zazwyczaj większość firm, które zajmują się pozycjonowaniem, świadczą również taką usługę. Zapytaj zawsze lepiej, czy dana agencja zajmuje się też audytem stron, wtedy będziesz miał jasność.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015