#2015-06-30 06:26:48 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Podobno coraz częstsze są transakcje kartą kredytową on line. Chciałem samemu prześledzić, w jaki sposób to działa, dlatego wstukałem w Internecie transferuj.pl płatności kartą. Przekonałem się, że możliwe jest dokonanie zapłaty w ramach jednej witryny www, co zapewnia wpłacającym wygodę oraz satysfakcję. Nie przypuszczałem, iż to takie proste! Ponadto strona proponuje przyjmowanie transakcji okresowych, a także spamiętanie karty, przez co następnym razem, by uiścić opłatę, wystarczy raptem pojedyncze naciśnięcie myszki.
#2015-06-30 06:59:11 

Thepneumonia

Użytkownik

Przeglądając interesujące witryny internetowe natrafiłam na naprawdę interesujący artykuł. Jego temat brzmiał chyba: System płatności Transferuj.pl można zintegrować z dowolnym CMS. Odsyłał on do bardzo wartościowej strony internetowej, na jakiej umieszczono szereg pouczających materiałów tyczących się reguł funkcjonowania płatności online. Przeanalizowałam udostępnione wpisy niezwykle dokładnie i dzięki temu już nie boję się korzystać z takiego rozwiązania podczas zakupów w sklepach online. Jestem zadowolona, że istnieją takie udogodnienia.
#2015-06-30 08:58:18 

crucified_barbara

Użytkownik

Z systemów internetowych płatności korzystałam niejednokrotnie i powinnam podkreślić, że jest to rzeczywiście szybkie rozwiązanie. Na ogół korzystam z systemu: Transferuj.pl - automatyczna obsługa płatności, aczkolwiek bywa, iż sprawdzam podobne udogodnienia. O ile nie testowaliście jeszcze powyższego udogodnienia, koniecznie sprawdźcie, bo w ten sposób można oszczędzić rzeczywiście dużo czasu. Płatności takie są dodatkowo bardzo bezpiecznie, dlatego całkowicie niepotrzebne są najmniejsze wątpliwości.
#2015-06-30 11:18:45 

Arkadiusz38

Użytkownik

Do niedawna nie wiedziałem, czym jest integracja w e-sklepach, jednak kiedyś zobaczyłem reklamę pt. System płatności Transferuj.pl można zintegrować z dowolnym CMS, tak więc dowiedziałem się trochę na ten temat. Aktualnie natomiast samodzielnie rozkręcam sklep internetowy i zdecydowałem się zintegrować mój e-sklep z mechanizmem płacenia, jaki zamieścił na swojej stronie takie elementy i udogodnienia, które łatwo oraz szybko umożliwiają jego wdrożenie w dowolnych sklepach online.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015