#2015-08-04 07:55:08 

crucified_barbara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Zakopane

Wiek: 23

Wyposażenie zakładu stolarza zależy od projektów, które będą w nim tworzone. Odpowiedz sam sobie na pytanie, jakie zadania masz zamiar zrealizować w swojej pracowni, a następnie pomyśl, jakie narzędzia oraz dodatki będą potrzebne. Polecam w głównej mierze zainwestować w dobre kołki. W każdym warsztacie niezbędna będzie też mocna lina stalowa, a także narzędzia tradycyjne oraz elektryczne. Z takiego rodzaju sprzętem można wykonać rzeczywiście wiele prac.
#2015-08-04 09:35:16 

J4C3K

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Frombork

Wiek: 37

Własny warsztat wyposażałem wiele lat temu, lecz wciąż zastępuję posiadane elektronarzędzia oraz inne sprzęty, bo w sprzedaży nieustannie dostępne są jakieś nowości. Niedawno kupiłem profesjonalne wkręty do metalu, dzięki czemu jakość moich realizacji jest zdecydowanie wyższa. Przydatne są także kołki rozporowe do drewna, nowoczesne narzędzia, jakie pozwalają prędko wykonać szereg zadań, a także narzędzia tradycyjne – noże, młotki, wkrętaki.
#2015-08-04 10:40:12 

Thepneumonia

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Inowrocław

Wiek: 32

Podpowiadam pomyśleć przede wszystkim o najróżniejszych narzędziach, jakie dostać można w dobrych sklepach . Przydatne mogą być w dodatku akcesoria w rodzaju niedroga nakrętka samokontrująca. Najrozsądniej kompletne wyposażenie nabyć w jednym sklepie, dzięki czemu można oczekiwać sporego rabatu. Nie polecam oszczędzania na jakości akcesoriów, gdyż oszczędność ta okaże się tylko pozorna. Mam tego świadomość, bo na własnej skórze to przetestowałam podczas wyposażania mojego warsztatu stolarskiego.
#2015-08-04 12:26:39 

OlaSablok

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Otwock

Wiek: 29

Ja wspólnie z moim mężem, który ma zakład stolarski, wykonuję czasem drobne roboty budowlane dla naszych potrzeb. W profesjonalnej hurtowni nabyliśmy niegdyś poziomice, które pozwalają na staranne pomiary i są niezastąpionym narzędziem w naszej działalności. Do swojego zakładu mój facet nabył także w tej hurtowni rozmaite mocne śruby nierdzewne, które są odporne na korodowanie. Wykorzystywał je wcześniej do robienia stołów, także do naszego ogrodu i muszę przyznać, iż te śruby wspaniale się sprawdzają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015