#2015-11-06 01:07:58 

OlaSablok

Użytkownik

Witam Wszystkich! Jestem wychowawczynią w szkole średniej i chciałabym zabrać swoich wychowanków na zieloną szkołę. Powinnam znaleźć jakieś interesujące miejsce. Dlatego moje pytanie: czy wasze dzieci były niedawno na jakiejś ciekawej wycieczce klasowej? Wczoraj wklepałam w przeglądarkę słowa biuro podróży wycieczki szkolne, i odszukałam tyle firm, że nie mam pojęcia od której rozpocząć poszukiwania. Czy moglibyście mi polecić jakieś biuro wycieczkowe?
#2015-11-06 03:09:21 

crucified_barbara

Użytkownik

Jestem dyrektorką w pewnym ogólniaku w stolicy i organizuję dla grona pedagogicznego podróż integracyjną. Cała idea powstała już parę tygodni wstecz jednak dopiero teraz mogłabym ją urzeczywistnić. Poszukuje dlatego biura wyjazdowego, które organizuje objazdowe wycieczki dla nauczycieli. Znacie jakieś godne zaufania oraz niedrogie biuro wycieczkowe?
#2015-11-06 05:50:04 

J4C3K

Użytkownik

Za dawnych lat tygodniowa wycieczka szkolna do Paryża albo podobnego kraju to było coś nieosiągalnego, a obecnie dzieci jeżdżą po całej Europie, dlatego nie dostrzegam powodów do marudzenia. Moja córka ciągle wybiera się na wycieczki, co bardzo mnie raduje. Na nieszczęście nie każdy rodzic może sobie pozwolić na zasponsorowanie swym dzieciom tego typu rozrywki.
#2015-11-06 06:27:10 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Jestem pedagogiem i nierzadko niemałe kłopoty przysparzało mi zaplanowanie ciekawej wycieczki, jaka jednocześnie nie byłaby zbyt kosztowna. Między innymi z powyższego względu zdecydowałem się poszukać specjalistycznej pomocy. Tak trafiłem na witrynę przedsiębiorstwa Wycieczkownia, jakie reklamowało się hasłem popularne wycieczki szkolne. Stworzona propozycja jest naprawdę godna uwagi, zatem postanowiłem z niej skorzystać. Obecnie z oferty biura korzystam przy każdej wycieczce, ponieważ rozwiązanie to jest naprawdę komfortowe i niedrogie.
#2015-11-06 09:15:16 

Arkadiusz38

Użytkownik

Poszukując jakiś czas temu wycieczki dla moich podopiecznych, odnalazłem ulotkę pod tytułem: wycieczki do Paryża. Skorzystałem z usług firmy i wspólnie z uczniami ze szkoły wybraliśmy się na Lazurowe Wybrzeże. Muszę przyznać, że bardzo bałem się tego wyjazdu, że nastolatkowie będą wymęczeni daleką drogą, lecz wszystko było znakomicie. Polecam tego typu eskapady do innego państwa.
#2015-11-06 11:52:57 

masterOForb

Użytkownik

Interesująca dyskusja, po przeczytaniu waszych sugestii oraz zaznajomieniu się w Internecie z zagadnieniem niezapomniane wycieczki do Francji podjąłem decyzję, że zaproponuję na wywiadówce ciekawie zaplanowaną wyprawę do Paryża. Super byłoby, gdyby pozostali rodzice uczniów podchwycili mój pomysł. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015