#2015-11-09 05:35:25 

stainless_steel_rat

Użytkownik

Witajcie! Od kilku lat ważę za dużo i poszukuję dobrego sposobu na pozbycie się dodatkowych kilogramów. Ciekawi mnie kwestia trener osobisty online, ponieważ podobno jest to dobre rozwiązanie. Ostatnio zajrzałem na stronkę jednego trenera osobistego, lecz nie jestem pewien, czy kształtowanie sylwetki online to trafiony pomysł. A wy jakie macie przemyślenia na ten temat?

#2015-11-09 06:59:42 

annaitis20

Użytkownik

Poszukując sposobów na szczupłą sylwetkę, trafiłam w necie na autorski program sprawdzone i efektywne spalanie tłuszczu. Znajdują się w nim szczegółowe informacje, jak trzeba postępować w ciągu dnia, żeby pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Program opiera się na właściwych ćwiczeniach fizycznych i przestrzeganiu zalecanej diety. Nie znam szczegółowo całego programu, gdyż tylko jego część wyszukałam w necie. Wszystkie części można kupić za pośrednictwem Internetu, ale na razie nie jestem zdecydowana, bo nie wiem, czy będę miała w sobie tyle motywacji, żeby przestrzegać wszystkich zaleceń.
#2015-11-09 08:43:33 

crucified_barbara

Użytkownik

Na nieszczęście tu i ówdzie mam masę zbędnego ciała. Usiłuję z problemem walczyć, jednakże efekty są póki co mizerne. Szukam sprawdzonych metod walki z nadwagą i nie owijam w bawełnę, iż oczekuję waszego wsparcia. Znacie może sposoby na spalanie tłuszczu na siłowni? Jestem pewna, iż będzie na forum przynajmniej kilka osób, jakie wygrały z nadwagą i podzielą się swoimi doświadczeniami. Bezsprzecznie porady tego rodzaju okażą się bardzo wartościowe, a same historie motywujące do działania. Mam nadzieję, że wkrótce będą w stanie na forum przedstawić własne doświadczenia.
#2015-11-09 11:20:09 

DisfigurE

Użytkownik

Dziękuję za wasze wskazówki, doradziliście mi oraz daliście siłę do działania, a w szczególności do codziennego spalania tłuszczu z brzucha. Nie jest to proste zadanie, jednak mam zamiar nie tylko stracić kilka kilogramów, lecz także uzyskać wysportowaną sylwetkę. Trzymajcie się!

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015